Mnoho tisíciletí se zanedbávala kontrola kvality lidí

Je třeba u všeho provádět testy a vyměňovat to co je staré nebo vadné, podívejme se nejprve na lidi jako by to byli jenom naprogramované stroje, většina lidí na světě je stará a vadná, je potřeba začít s výměnou lidí za naprogramované stroje pro nikoho na světě nebude výjimka nebo imunita, padni, komu padni. Příčinou všech problémů je selhání kontroly, klasickou ukázkou selhání kontroly jsou neustálé nehody v dopravě, chceme, aby se vše v dopravě rychle pohybovalo a zapomínáme na to, že bez kontroly zde budou nehody.

Aby kontrola lidí probíhala levně a rychle tak se každý mozek napojí na globální digitální řídící systémy, takto už lidi nebudou moci dělat chyby, skončí temné období, ve kterém lidi mohli beztrestně lhát a krást. Vše je dneska o tom, jak lidi optimálně vytrénovat, aby mohli zvládnout optimálně svoji roli ve společnosti.

Většina lidí na světě není kvalitní, a tak snahy je vytrénovat jsou marné, mnoho tisíciletí se zanedbávala kontrola kvality lidí a následkem je to že je zde nadbytek nekvalitních lidí ze kterých se stali příživníci na společnosti. Navíc přichází nová doba, ve které začnou rychle naprogramované stroje nahrazovat globálně lidi, robot prezident bude tak vyznamenávat roboty, stát už nebude zaměstnávat lidi, protože lidi dělají chyby. Běž se podívat do krematoria ať víš co tě bude jistě už brzo čekat, vše je nejisté a smrt je jistá.

Čtěte dál

PředchozíDalší