Křesťanství a mytologie i mesiáši kterým je Ježíš Kristus

Vytvořme simulaci, ve které je mesiáš Ježíš Kristus prohlášen soudem za nevinného, a tak se on stane králem Židů, měl by hodně dětí, a tak po jeho smrti by na trůn usedli logicky jeho děti na mnoho století. Logicky by nevzniklo Křesťanství a mytologie i mesiáši kterým je Ježíš Kristus by taky nevznikla, bible by neměla tak rozdělení na starou a novou část. Pokud by nebylo Křesťanství tak co by zde bylo za nevíce rozšířené náboženství?

Nejspíše by evolučně vzniklo náboženství založené na něčem zcela jiném, než je Křesťanství, možná by nevznikl ani Islám, co by vlastně vzniklo za nové světové náboženství? Každé náboženství je o víře v zázraky, proto se říká členům každého náboženství, že to jsou věřící, s vírou v zázraky je to jako s pitím vína, víno je lékem v malých dávkách a je problémem ve velikých dávkách.

Proto je ideální náboženství založeno na tom, že se víra v zázraky podává jenom v malých dávkách, aby bylo náboženství pro věřící lékem a je zde kontrolní systém který zablokuje podávání víry v zázraky ve velikých dávkách pomocí propagandy a cenzury.

Čtěte dál

PředchozíDalší