Přeskočit na obsah

Každý pitomec bude pod digitální kontrolou v reálném čase

  • K

Aby už pitomci nemohli dělat pitomosti, tak každý pitomec dostane do hlavy inteligentní čip, tím zde globálně skončí; rodina, organizace, politika, náboženství, filosofie, umění, sport, školství, soukromé vlastnictví, války, pokrytectví, egoismus atd. z čertů se tak stanou andělé co žijí v ráji kde se nelže a nekrade.

Mnozí pitomci tvrdí že si nenechají dát do mozku inteligentní čip, protože chtějí být sami sebou, vždy platilo to, že se malé musí podřídit velikému a když to s malým nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, takže názor pitomců že nechtějí do hlava inteligentní čip nebude konzumní společností pochopen, a tak každý pitomec na světě dostane do hlavy inteligentní čip.

Podíváte se na cizího pitomce na ulici a okamžitě o něm budete vše vědět, nebude zde žádné pokrytectví kdy si mohli pitomci hrát na to co ve skutečnosti nejsou, každý pitomec bude pod digitální kontrolou v reálném čase od narození do smrti, vadní pitomci se eliminují v krematoriu, aby zde s nimi nebyli problémy, pro nikoho zde nebude imunita nebo výhody, tím zde skončí přelidnění a degenerace.

I ty nejlevnější sluchátka jsou lepší než drahé reproduktory, důležité je i to, jak je zdroj zvuku kvalitní často je zde snaha ošidit kvalitu zvuku z mnoha důvodů, většina sluchátek se vyrábí většinou tam kde je levná pracovní síla a při výrobě se používají levné materiály, a tak stačí málo a sluchátka se vám rozbijí.

Hudbu můžete poslouchat z rádia nebo jí máte uloženou v paměti, a tak vás neruší moderátoři a reklama. Dneska se hodně používají bezdrátová sluchátka a zde je často i lepší izolace proti hluku z okolí, mnohdy se vám ale stane že zde jsou technické problémy.

Sluchátka vás izolují od okolí, a to má svoje výhody a nevýhody, nejvíce se dneska používají sluchátka ve spojení s mobilním telefonem, z lidí se tak stávají roboti, co nevnímají okolí, a tak je může porazit automobil nebo se stane jiný problém.

Všude na internetu v EU vyskakují lišty, co od nás požadují souhlas s cookies, jde o pitomý experiment, který vymyslel v EU kanceláři nějaký mocný pitomec a my jako pitomci jsme s tím souhlasili. Proč vlastně mohou pitomci vymýšlet pitomosti a my souhlasíme s tím co pitomci vymyslí?

Je to celé o otroctví, otrokáři z nás udělali otroky a otrok musí poslouchat otrokáře jinak je potrestán, propaganda a cenzura se stará o to, aby byli otroci vychovaní k tomu, že otrokáři mají vždy svatou pravdu a že jakýkoli odpor otroků proti otrokářům je hříchem.

A tak zde jsou války mezi otrokáři a v těchto válkách po mnoho tisíciletí umírá zbytečně mnoho hodnotných otroků. Vnímám to celé jako amatérismus, který se snaží vypadat mediálně profesionálně, podívejme se na dílo těch, co nám v EU vládnou a zjistíme to, že jejich dílem je konzumní EU blázinec, nikdo v EU už není normální!

Je třeba v EU zavést roční certifikaci hodnoty člověka od narození do smrti, ten, kdo každý rok nezíská v nemocnici certifikaci hodnoty, ten bude v krematoriu eliminován jako genetický zmetek, nejsme v EU tak bohatí abychom si zde mohli dovolit veliké množství lidí co nemají pro EU žádnou hodnotu, pro nikoho v EU nebudou výjimky nebo imunita.

V pohádce dobro nakonec zvítězí nad zlem a vše dobře dopadne, naše inteligence neustále porovnává mnohé a rozděluje tak mnohé na dobro a zlo, dobré je, pokud se máme dobře a zlé je, pokud se máme zle. Vše, co je zde živé to se chce mít dobře, toužení po tom se mít dobře tak vytváří soužení, realita, ve které existuje život to jsou informace a programy, vše je zde tak nekonečné množství složitých dočasných procesů, které se dostávají často do konfliktů s jinými procesy.

Dobrem je v konfliktu vyhrát a zlem je v konfliktu prohrát, každé vítězství je zde dočasně a potom následuje další konflikt. Když konflikt nejde zvládnout po dobrém tak se konflikt řeší po zlém, následkem je násilí a toto násilí nás promění na lháře a zloděje. Vše to jsou příčiny a jejich následky, každý problém má svoji příčinu, největším lidským problémem je teorie, která praxi nahrazuje. Vše, co končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, populismus, dogmatismus, centralizmus atd. to je ubohá teorie která v praxi nefunguje!

Praxe je zde o; soutěži, hře, boji, násilí atd. příčinou je zde evoluční proces který potřebuje zlo k tomu, aby se dosáhlo dobra. Když čtu to, co lidi napsali na papír nebo na internet tak mi dochází to, že jsou lidi evolučně vadní a tím je logicky i evolučně vadná konzumní společnost, která se skládá jenom z evolučně vadných lidí. Nemoci je možné léky léčit, ale evoluční vady, se kterými se narodíme ty nejde léčit ani jinak odstranit! Nedávno zanikl na internetu blogovací systém blog cz, příčinou zde byli vadní lidé, co zde měli vadné blogy. S vadnými lidmi se potýká i; Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Linkedln atd.

Z díla spatříme tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo klamat už nemůže, jak vlastně došlo evolučně k tomu, že je už každý člověk na světě evolučně vadný, a tak je zde logicky antikoncepce a potraty. Příčinou je teorie, která nahradila praxi, dva roky je zde pandemie a následkem je krize u politiky a ekonomiky, zde se ukazuje to, že nám všude vládne teorie, která v praxi nefunguje. Vše evolučně směřuje k tomu, že se vadní lidé globálně trvale odsunou do rezervací a zde budou mít všichni nahý zadek a budou jíst z ruky do huby, v civilizaci budou místo lidí autonomní roboti a umělá inteligence, nejsou v civilizaci lidi, tak nejsou s lidmi v civilizaci žádné problémy.