Proč se musím neustále srážet s hlupáky?

Rozhodl jsem se si pořídit nový počítač NUC13ANKi50002 netušil jsem co mě bude vše čekat, nejprve zde byl problém se zasunutím paměti do slotu, potom jsem se začal potýkat s instalací Windows 11, proces instalace se nečekaně zastavil na tom, že počítač se nepřipojil k internetu, protože Windows 11 si nenainstaloval ovladače k připojení na internet, a tak jsem hledal na internetu řešení, řešením bylo otevřít příkazový řádek SHIFT + F10 a napsat zde kouzelné slovo (OOBE\BYPASSNRO), najednou bylo konečně možné instalaci dokončit bez připojení k internetu.

Potom jsem si z internetu stáhl ovladače pro připojení k internetu a po nainstalování a restartování začal internet konečně fungovat. Abych nemusel kupovat zase Windows 11 tak jsem starý notebook odhlásil od Windows 11 a použil jsem jeho instalační číslo Windows 11. Potom jsem se připojil na Intel servis a nainstaloval si program aktualizace všech ovladačů Intel. Jelikož mám rád spuštění počítače bez zadávání hesla tak jsem si je aktivoval.

Potom jsem instaloval Adobe programy na fotky a video, bylo mi nahlášeno že mám více instalací, a tak jsem staré instalace deaktivoval na starém počítači a vše běželo bez problémů. Nainstaloval jsem si bohužel jeden chybný program, který po odinstalování zůstal záhadně v počítači, a tak jsem počítač programově optimalizoval a vše zase fungovalo, připadalo mi to obrazně jako válka na Ukrajině, kde jsou všude minová pole, které se obtížně překonávají. Zkoušel jsem počítač umístit za monitor, ale ukázalo se, že je špatný přístup k zapínání, a tak jsem malý počítač umístil na stůl.

Čtěte dál

PředchozíDalší