Když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, násilí není jenom lidský problém, protože i v přírodě je mnoho násilí, podívejme se na násilí programově, program selhal, a tak jej restartujeme, staré počítače dokonce i měli restartovací tlačítko, dneska je možné místo restartovacího tlačítka použít tlačítko kterým počítač zapínáme, pokud tlačítko delší dobu podržíme. Proč programy selhávají?
V programech jsou chyby a následkem je selhání programu, programátoři nejsou dokonalí, a tak chybují! Zákony a morálka není dokonalá, protože jí vytvořili lidi, co dělají chyby, následkem je násilí, a tak zde je člověk člověku peklem. Je vůbec nějak možné eliminovat násilí z naší konzumní společnosti? Jediným možným řešením je nahradit lidi za umělou inteligenci a roboty, člověk nedokáže žít bez násilí, protože je egoistický. Nejsou lidi tak není násilí, vše je zde z pohledu evoluce jenom dočasným experimentem.
Všude je nabídka, jak něco získat snadno a rychle, jenže to, co získáte snadno a rychle nemá žádnou hodnotu! Podívejte se třeba na to že snadno a rychle se zaregistrujete na YouTube, jenže na vaše ubohá videa není nikdo na YouTube zvědavý, a tak po nějaké době přestanete na YouTube dávat svoje ubohá videa, podobná je situace i na Facebooku nebo na WordPress. Hodnoty vznikají pomalu a těžko, navíc mnoho hodnot je zde dočasně, žijeme ve světě, kde bez profesionální práce nejsou peníze.
Podívejte se na sportovce nebo na umělce kolik let museli věnovat tomu, než se z nich stali konečně milionáři. Často je zde snaha o to, aby něco z dálky vypadalo lépe než z blízka, je to jako stavět dům bez základů, základem úspěchu je profesionalita, život je šachová hra a pravidla určuje organizace, už nebojujeme pomocí brutální síly, ale místo toho je zde konflikt, mezi našimi vědomostmi a inteligencemi.
Ve virtuální realitě bude každý nulou s nulovou možností jakéhokoli úspěchu, nebude zde protekce ani výhody, vše zde bude jenom dočasnou iluzí. Nebudeme už mít pitomá hříšná genetická těla a budeme jenom specializovanými programy v operačním globálním GVKB systému, nebude zde toužení a soužení.
Pitomci žijí v naivní iluzi, že konzumní společnost, zde bude pořád, a že pitomce nenahradí stroje a programy. Vše jde naprogramovat a optimalizovat tak že už organizace nebude k ničemu potřebovat pitomce, nejsou pitomci tak zde nejsou pitomosti, s příchodem GVKB umělé inteligence se zhroutí konzumní pitomá společnost složená jenom z hříšných pitomců.
Současná pitomá konzumní společnost, je založená na rozdělní pitomců na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, pokud by zde byla emancipace tak by se konzumní společnost zhroutila ekonomicky a politicky. Tím že jsme rozdělili pitomce na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, jsme vytvořili konzumní očistec plný pitomců a hříšníků, války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme hříšnými pitomci.
Přichází nová doba, ve které se stroje a programy začínají učit, a tak se stávají pro nás stroje a programy našimi konkurenty. Jakmile bude pro organizaci výhodné nahradit pitomce za robota tak to organizace udělá, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti v továrnách budou vyrábět roboty, pitomci se začnou globálně povinně skenovat a po naskenování se jejich pitomá těla eliminují v krematoriu, informace získané ze skenování se použijí k tomu, aby GVKB roboti mohli snadno nahradit všechny pitomce.
Žijeme v času a prostoru kde je vše dočasně, a tak i každý operační systém pro počítače je zde dočasně. Někdy jsou změny mezi starým a novým operačním systémem malé a jindy jsou změny veliké. Většina konzumentů si koupí počítač, ve kterém je už nainstalován operační systém, a tak většina uživatelů neumí nainstalovat operační systém do počítače.
Každý operační systém to jsou ovladače, díky kterým si můžeme nainstalovat programy a nahrát mnoho dat a informací. Často zde jsou konflikty mezi uživateli operačních systémů, kdy každý chválí operační systém, který mu vyhovuje a který mnoho používá. Když se po několika letech stane operační systém bezchybným, tak dojde k tomu, že jej nahradí nový operační systém, který je plný chyb.
Z uživatelů se tak stávají testeři operačních systémů a počítač neustále odesílá mnoho informací o tom, jak funguje operační systém těm, co naprogramovali chybně operační systém. Zde platí pravidlo, že čím více je operační systém univerzální, tím více je v něm chyb, ideální je tedy specializovaný operační systém, který je jednoduchý a rychlý.