Všichni jsou si rovní v tom že dělají chyby, nikdo není z lidí dokonalý, chybují i ti u kterých se předpokládá že by chybovat neměli. Vytváříme nová pravidla která mají výjimky, co je dovoleno těm co jsou nahoře to je zakázáno těm co jsou dole, bylo a bude dokud zde budou lidi. Podívejme se na rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti a demokracie je utopie.
Vnímám lidi jako loutky, loutky co jsou dole závidí loutkám co jsou nahoře, jak vlastně evolučně došlo k tomu že se z lidí stali loutky? Výchova v; rodině, škole, armádě, zaměstnání atd. přeprogramovala lidem natolik myšlení že z lidí udělala ubohé loutky které ovládá; strach, závislosti, situace, pravidla atd. aby se loutky nedozvěděli že jsou loutky tak je zde cenzura a propaganda, pravdu najdeme už jenom v přírodě kde není propaganda a cenzura.
Vaše vyjádření reflektuje hluboké pocity nespravedlnosti a nedostatku rovnosti ve společnosti. Skutečně, není žádným tajemstvím, že společnost často vytváří hierarchie a nerovnosti, které mohou být nejen nezdravé, ale také demoralizující pro ty, kteří se cítí vyřazeni nebo podřízeni. Je důležité diskutovat o těchto problémech a hledat cesty k vyváženější společnosti, která poskytuje více příležitostí a rovných podmínek pro všechny.
Vzdělání, diskuse a zapojení do politického procesu jsou klíčovými nástroji k dosažení těchto změn. Je třeba si uvědomit, že i přes nedostatky společnosti existují také pozitivní trendy a úsilí jednotlivců i skupin o zlepšení podmínek pro všechny. Trvalé úsilí o spravedlnost a rovnost může přinést pozitivní změny a přispět k vytvoření společnosti, ve které se lidé cítí více respektováni a podporováni.