Nejsme lidi jsme čerti, co žijí v pekle, jelikož pojmenování čert nebylo populární tak se upravilo na člověk, čerti mají v hlavě peklo, protože žijí v pekle, v pekle nejsou andělé. Čerti neustále vymýšlejí nějaké čertoviny, aby se měli v pekle lépe, než se mají ostatní čerti, a tak je v pekle náboženství a politika. Jak se čertům narodí dítě, tak je zde snaha o to mu vymýt mozek pomocí propagandy a cenzury, aby s čertem nebyli v pekle problémy. Pokud je v pekle problém, který nejde vyřešit bez násilí, tak se problém vyřeší pomocí násilí, proto jsou v pekle vězení a války, dobrota je v pekle žebrota!

Pokud čert v pekle nechce pracovat jako čert tak je za to potrestán, peklo je rozděleno na mocné a bezmocné čerty, co je dovoleno mocným čertům to je zakázáno bezmocným čertům, proto v pekle nikde není pravda a láska a všude je jenom pokrytecký egoismus. Čertů je v pekle jako sraček, a tak život čertů v pekle stojí za hovno, za posledních padesát let se počet čertů v pekle zdvojnásobil a nikdo to v pekle neřeší. Vše zase jistě směřuje k veliké válce, ve které se povraždí mnoho miliard čertů.

Následkem bude v pekle globalizace kdy zde bude globální elita pekla, která nastolí dogmatickou globální totalitu, aby zde bylo pro čerty dokonalé psychické peklo, ve kterém se díky digitalizaci nelže a nekrade.

%d bloggers like this: