Pokud by mohli politické volby nastolit spravedlnost tak by se zakázali

Nejspíše si to neuvědomujete ale realita to je svět příběhů, dokonce i když usneme tak prožíváme iluzorní příběhy kterým říkáme sny, většina příběhů je zde díky inteligenci, která se snaží se vším manipulovat. Slovo příběh je o tom že se něco přihodilo, protože to bylo v pohybu, pokud je něco v klidu tak se většinou nic nepřihodí, a tak nevzniká příběh. Příběhy jsou pro naši inteligenci psychickou potravou, na které je inteligence závislá, a proto čteme knihy nebo se díváme na televizi, není příběh ten, co by se zalíbil všem, navíc příběhy rychle stárnou a tím přicházejí o popularitu. Nejpopulárnější jsou příběhy, které se nestali a někdo si je vymyslel tak, aby se lidem dlouho všude líbili.

Takovým příběhem je život dlouho mrtvých celebrit, zde může autor příběhu popustit uzdu svojí fantazie, a tak mohou mrtvé celebrity dělat snadno zázraky, náboženství to jsou pohádky pro dospělé! Proč dospělí lidé věří na pohádky to je zásadní otázka, na kterou je třeba správně odpovědět. Současný svět je založen na tom, že se lidem; výchovou, školou, armádou, zaměstnáním, propagandou, reklamou atd. naprogramuje násilně myšlení tak aby po celý život mysleli jako děti. Následkem je nemocný svět, ve kterém jsou nemocní lidé, lidi nechtějí být po celý život dětmi co jsou závislé na tom, že se o ně někdo bude špatně starat, proto systém potřebuje násilí, aby pomocí něj donutil lidi k poslušnosti k těm, co lidem násilím centrálně vládnou. Pokud by mohli politické volby nastolit spravedlnost tak by se zakázali!

Vše je zde o krysích závodech a je jedno jaké krysy si zvolíte za svoje zástupce, protože každá politická krysa myslí jenom na sebe a nezajímá jí osud krys co se mají zle. Osud píše originální příběhy, přichází nová digitální doba, ve které skončí příběhy o lidech a budou zde příběhy o robotech a programech, lidi to byl evoluční příběh, který zde byl dočasně, co bylo nezměníme a o tom co bude nic nevíme.

Čtěte dál

PředchozíDalší