Minimální důstojná mzda je 60 000 Kč

Ceny za posledních deset let šli rychle nahoru ale mzdy a důchody nešli rychle nahoru, a tak se lidi a organizace začali dostávat do dluhů a stát vybral málo peněz na clu a daních. Minimální důstojná mzda je 60 000 Kč v roce 2023, důstojná mzda znamená že nežijete jako ubožák, který nemá nový automobil a nebydlí v kvalitním moderním bytě. Nadbytek pro bohaté je založen na nedostatku pro chudé bylo a bude, otroctví je zde pořád akorát se přizpůsobilo nové době.

Bohatí neustále sledují chudé a hledají způsoby, jak na nich chytře parazitovat pomocí; inflace, měnové reformy, cla, poplatků, pokut, daní atd. to vše podle hesla peníze nesmrdí! Často je zde snaha přesunout výrobu zboží tam kde je levná pracovní síla a mnohde musí lidi ve vězení pracovat jako otroci, jenom za mizerné jídlo a mizerné ubytování. Sledujme globálně pohyb peněz a zjistíme to, že bohatí chytře okrádají chudé.

Vše evolučně směřuje k tomu, že na práci bude umělá inteligence a roboti, pro lidi žádná práce za mzdu nikde na světě už nebude, jedinou šancí bude opustit civilizaci a žít mimo civilizaci stylem co si vypěstuji a ulovím to si i sním, logicky slabší jednici to fyzicky a psychicky nezvládnou, a tak zde skončí. Nevěřte tomu, co je v televizi a na internetu, to jsou jenom populistické dezinformace, pochopte konečně to, že lidí je na světě nadbytek, a tak je zde logicky nedostatek peněz pro dělnickou třídu.

Vše je zde chybně naprogramováno, a proto zde je blbá nálada už velmi dlouho, je třeba konečně pochopit heslo přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno jinak zde nebude mít politika a ekonomika optimální koncepci! Dobrota má za následek žebrotu, revoluce nebo válka nic nezmění, protože každá revoluce nebo válka je povrchní a pod povrchem je pořád ukryta dogmatická totalita. Často zde jsou podvodníci a zloději co chtějí vydělat na tom, že jsou lidi a organizace v krizi, sliby se slibují a blázni se radují bylo a bude!

Čtěte dál

PředchozíDalší