Přeskočit na obsah

Medituj nebo se modli a stane se zázrak

  • M

Závislosti jsou pevným bodem, kolem kterého se vše točí, vše je zde závislé na mnohém, co je zdrojem funkčnosti. Nemoci a smrt jsou následkem neuspokojených závislostí a vesmírné principy zdrojem funkčnosti pro vše, co je ve vesmíru, pokud hledáte stvořitele všeho tak hledáte vesmírné principy, jakými jsou; protiklady, příčiny a jejich následky, gravitace, čas, práce, pravda, láska atd. Nejsme spokojení s realitou, a tak je zde toužení které nám přináší psychické problémy, je nám neustále nabízená iluzorní realita, ve které jsou možné zázraky a jsou zde hrdinové co umí vyhrávat.

Proč je nám nabízená iluzorní realita kde je vše krásné nebo dokonalé? Je to dobrý obchod pro ty, co nám iluzorní realitu nabízejí v; knize, časopisech, internetu, Facebooku, počítačové hře, televizi, rádiu, sektě, náboženství, politice, reklamě, drogách, jídlu, pití, sexu atd. poznat dneska co je iluze a co je realita není snadné, protože iluze jsou natolik reálné, že je považujeme za realitu. Ježíš Kristus byl iluzionista! Iluzionista je herec, který hraje roli, ve které je tím, co má v roli, pokud má v roli být bohem tak je i bohem, vše je zde divadlo, ve kterém jsou herci a diváci.

Nedávno zde byla volba prezidenta, ve které staří iluzionisté soutěžili o to, kdo je lepší iluzionista, každý iluzionista byl jako kolovrátek a neustále dokola říkal ty samé nesmysly o tom, že jenom on dokáže realizovat ekonomické a sociální zázraky, sliby se slibují a blázni se dočasně radují. Medituj nebo se modli a stane se zázrak to říkají iluzionisté, tak to nefunguje v realitě, díky vesmírným principům jsou zázraky nemožné a s tím se musíme smířit jinak to bohužel nejde. Vše je o tom, jaká byla tvoje minulost, protože současnost vznikla v minulosti a budoucnost vzniká v současnosti to nejde změnit!