Přeskočit na obsah

Logicky dojde k tomu, že se na všechny vysoké funkce dosadí roboti funkcionáři

  • L

Všichni prezidenti nám lžou, a proto jim nevěříme, problémem je zde to že prezidentem je člověk a každý člověk často lže s tím nejde nic udělat. Dlouho jsem přemýšlel, jak tento problém geniálně vyřešit globálně na věčné časy. Jediné možné řešení je začít vyrábět roboty prezidenty, robot prezident nebude lhát ani krást, a tak to bude dokonalý prezident, každých pět let zde bude nový model prezidenta, který bude lepší než ten starý model.

Logicky dojde k tomu, že se na všechny vysoké funkce dosadí roboti funkcionáři, bude zde tak robot; král, císař, šlechtic, papež, guru, prorok, prezident, předseda vlády, generál, ministr, poslanec, senátor, diplomat, soudce, notář, profesor, ředitel, celebrita, nadřízený atd. vyjde zákaz který zakáže globálně aby mohl člověk zastávat jakoukoli vysokou funkci spojenou s vysokým platen a výhodami.

Tím logicky zanikne; politika, náboženství, filosofie, propaganda, cenzura, kult osobnosti, protekce, korupce, války, inflace, pandemie atd. Vše budou globálně řídit jenom roboti, lidi zde budou jenom na špinavou fyzicky namáhavou práci, kterou budou dělat zadarmo, protože zde bude přídělový systém na zboží a služby spojený s bodováním lidí, takto zde konečně lidi nebudou lhát a krást, protože zde zvítězí globálně na věčné časy pravda a láska.