Lidi nechápou že slepý nemůže vést slepé

Mnoho; králů, prezidentů, celebrit atd. si hraje na boha, protože mají díky protekci výhody, které si nezaslouží, smrt jasně dokazuje, že zde je každý jenom dočasnou nulou. Moc je návyková droga která dělá z lidí blázny, pokud by zde nebyla možná nespravedlnost tak by naše civilizace evolučně nevznikla, pokud se někdo pokusí nastolit někde spravedlnost tak brzo zjistí, že to programově nefunguje. Víra v zázraky se snaží o to, aby zde byla spravedlnost pro všechny, to je jako se snažit chodit po vodní hladině. Napětí mezi protiklady je základem vesmíru a života, bez protikladů by zde nebyl vesmír a život!

Vždy je zde rozdělení na ty, co mají moc a ty co jsou bezmocní, nejmocnější je zde kruh on je skutečným bohem všemu v nás a okolo nás. Často je zde snaha o to, aby se něco netočilo v kruhu, následkem jsou problémy, na které není řešení. Pácháme zlo, proto že chceme pro sebe dobro, z cizího krev neteče o tom je naše egoistické pokrytectví. Lidi nechápou že slepý nemůže vést slepé, potřebujeme prezidenta, který vidí to, co ostatní nevidí, a tak je může vést do lepší budoucnosti. Lidi nevidí to, že je naše pokrytecká společnost nemocnicí, ve které je zdravý člověk vzácnou výjimkou.

Nestačí jenom povrchní řešení, budeme muset začít nahrazovat globálně lidi za umělou inteligenci a autonomní roboty, lidská práce je chybou, kterou si nemůžeme dovolit, člověk nebyl evolucí stvořen k tomu, aby žil jako ubožák, který žije ve strachu, že skončí jako bezdomovec díky tomu, že neuspěje ve veliké konkurenci. Novým prezidentem se stane globální umělá inteligence, člověk to byla testovací verze a umělá inteligence je finální verze, civilizace je o tom že se přirozené nahrazuje za umělé, jednou to musí přijít, že budeme pomocí genocidy z ekosystému eliminováni, jsme všichni jenom oblečené opice.

Čtěte dál

PředchozíDalší