Člověk nebyl evolucí stvořen na to, aby byl robotem v civilizaci

Z dálky čas a prostor vypadá jako nový, ale z blízka spatříme to, že je velmi starý, je snadné změnit povrch a je těžké změnit to co je pod povrchem, podívejme se na elity, co rozhodují centrálně chybně o nás bez nás, následkem je; válka, inflace, nezaměstnanost, zaostalost, vandalismus, pandemie atd. svět je dlouho v krizi, protože nejsme schopní a ochotní nahradit staré za nové, většinou se jenom podle módy mění povrch.

Podívejme se na příčiny a následky, pokud slepý vede slepé tak všichni spadnou do jámy, je to pořád dokola o tom že slepý vede slepé, komu není rady tomu není pomoci, volíte si za prezidenta a politiky slepé a hluché pitomce. Doba se změnila od základů, vše jde naprogramovat tak abychom už k ničemu nepotřebovali politiky a byrokraty, protože je nahradíme za umělou inteligenci a autonomní roboty!

Lidem se zakáže pod trestem smrti vstup, do digitální globální civilizace, protože lidi se chovají jako vandalové a jakákoli snaha o to, aby se lidi chovali jako roboti je marná. Člověk nebyl evolucí stvořen na to, aby byl robotem v civilizaci to je základem nahrazení starého za nové, nejsou v civilizaci lidi tak zde nejsou s lidmi problémy.

Lidi umí akorát vše kopírovat, protože mají v hlavě nasráno, originalita je v lidské společnosti vzácnou výjimkou, a většinou není ani originalita pochopená, protože lidi mají v hlavě nasráno. Bohem je nám to, co nahradí staré za nové, proto nahradíme lidi za roboty, je to tak, jak to říkám, a pokud to nechápete, protože máte v hlavě nasráno, je to váš soukromý problém!

Čtěte dál

PředchozíDalší