Časem se vše jistě vyřeší, protože je zde vše evolučně dočasně

Už mnoho tisíciletí mají lidi problémy, které neumí vyřešit, pokud se lidem podaří nějaký problém vyřešit tak brzo přijde nový problém který lidi neumí vyřešit, příčinou je to že jsme živí, to, co je mrtvé nemá žádné problémy, které by bylo třeba řešit a vyřešit, ideální je proto se nenarodit do tohoto světa kde jsou problémy. Co ale máme dělat, pokud jsme se narodili a nemáme odvahu život násilně předčasně ukončit.

Na internetu je nekonečné množství informací a programů co se snaží o to abychom svoje problémy vyřešili a měli se tak dobře, bohužel jde jenom o teorie, co v praxi nefungují, každý člověk je totiž originál v originální situaci a tím potřebuje i originální profesionální informace a programy jenže ty na internetu nenajdete a nenajdete je ani u specialistů co mají vysokoškolské vzdělání a mnoho praxe v nějaké specializaci.

Problémem je zde povrchnost, známe u všeho jenom povrch, ale to nestačí, z dálky vše totiž vypadá jinak než z blízka! Za pouhých padesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil, největší nárůst populace je tam kde je bída a zaostalost, jde o místa, kde je levné bydlení a je zde i levné jídlo a levné pití. Člověk se tak stal invazním druhem, který přírodě způsobuje svým egoismem mnoho problémů.

Vlády chtějí centrálně změnit pomocí zákonů a soudů konzumní společnost, náboženství chce pomocí svaté morálky změnit myšlení lidí, jenže ono to nefunguje! Problémem je to že vše řešíme povrchně! Vše je zde o příčině a následku to lidi vědí už mnoho tisíciletí, přesto se lidi nezamysleli nad tím, proč se vše řeší povrchně a nikdo nechce vše řešit do hloubky?

Pokud něco řešíme do hloubky tak jsou naše řešení nepopulární, lidi chtějí jenom populární řešení, a tak je zde populismus který dělá z lidí všude pitomce už mnoho století! Vše, co končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, dogmatismus, humanismus atd. to je populistická teorie která v praxi nefunguje.

Slepý zde vede slepé o tom to zde je už mnoho tisíciletí, potřebujeme napojit každý pitomý mozek na chytrý centrální mozek lidstva, a tak lidi už nebudou moci dělat chyby, je to nepopulární řešení ale jinak to nejde, pokud se chceme mít lépe musíme pro to i něco udělat. Vše je dneska o spolupráci, jedinec sám nic nedokáže, podívejme se na konflikty, které nás nutí ke spolupráci abychom v konfliktech uspěli.

Čtěte dál

PředchozíDalší