Blázni rozhodují o nás bez nás

Jak je to možné že nám zde mnoho tisíciletí všude vládnou jenom samí blázni? Proč jsme slovo blázen nahradili za jiná slova, která chybně popisují blázny? Pravda není populární, a tak se pravda nahrazuje za lež, stali se z nás všech bezcharakterní pokrytci, a tak jsme se všichni zbláznili, pokud nikdo už není normální tak logicky blázni rozhodují o nás bez nás.

Pandemie a potom válka, není to jasný důkaz toho, že jsme všichni blázni a naše lidská společnost to je blázinec. Volby jsou v blázinci zbytečné, když na kandidátkách jsou jenom samí blázni, je zcela jedno koho zvolíme v blázinci za svého zástupce, normální člověk není v blázinci. Proč blázny zavíráme do vězení a nezavřeme je do blázince?

Od bláznů nemůžete očekávat to, že budou normální, pořád všude platí to, že z díla se pozná, kdo je blázen a kdo není blázen. Normální je být nahý a pokud lidem vadí nahota tak to znamená, že jsou lidi blázni, tak jako jsme oblékli těla do šatů, tak jsme i oblékli naše myšlení do pokrytectví. Nechceme vypadat jako nahé opice, a tak si hrajeme na morální lidi, následkem je to že jsme blázni, co žijí v globálním blázinci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ego se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.