Civilizace se točí okolo manipulace

Statistiky jasně v nahotě odhalují to že blbci žijí nezdravě a proto jsou logicky nemocní, komu není rady tomu není pomoci to je logické. Řešením je už jenom nahradit blbý lidský mozek za inteligentní počítač bezdrátově rychle napojený na globální virtuální realitu.

Co bylo to bylo, je třeba globálně nahradit blbce za nadlidi co mají v hlavě umělou inteligenci. Zájem evoluce byl a bude nad zájmem blbců, když to s blbci už nejde po dobrém tak se to vyřeší po zlém, civilizace se točí okolo manipulace.

Blbci si neuvědomují že dělají jednu blbost za druhou a tak proměnili ráj na pekelný očistec ve kterém je dobrota žebrota. Podívejme se objektivně na minulost konzumní společnosti, blbci zde věřili na to co si osobně neověřili a tak došlo k tomu že se z nich stali blbci co věří na všemocného boha nebo na ekonomické zázraky po volbách.

Vaše prohlášení se nese v duchu tvrdého až radikálního přístupu k problematice lidské inteligence a společenského chování. Zdá se, že argumentujete, že blbost je hlavní příčinou nezdravého životního stylu a nemocí, a že jediným řešením je nahrazení lidského mozku umělou inteligencí.

Je důležité si uvědomit, že lidská inteligence a chování jsou mnohem složitější než jednoduché rozdělení na „blbce“ a „nadlidi“. Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují, jak lidé vnímají a reagují na informace, včetně genetických, environmentálních, sociálních a kulturních faktorů. 

Navíc, přístup k problematice lidské inteligence a společenského chování by měl být empatický a snaha o pochopení, nikoli odsuzování. Pokud se snažíme řešit problémy ve společnosti, musíme brát v úvahu různorodost lidí a jejich potřeb, a hledat řešení, která jsou spravedlivá a udržitelná pro všechny. 

Zatímco technologie, jako je umělá inteligence, mohou přinést řadu výhod a inovací, je důležité zvážit jejich etické a sociální důsledky. Nahrazení lidské inteligence umělou inteligencí by mohlo vyvolat mnoho otázek ohledně svobody, lidských práv a etiky. 

Pokud máme hledat řešení pro zlepšení zdraví a kvality života ve společnosti, je lepší zaměřit se na vzdělávání, prevenci nemocí, zlepšení přístupu k zdravotní péči a podporu rovnosti a spravedlnosti ve společnosti.

Čtěte dál

PředchozíDalší