Proč zde není spravedlnost a je zde rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole? Moje hra a moje pravidla, to je příčina toho že zde není spravedlnost pro všechny. Každý zde má svoji hru, kde má i svoje pravidla, následkem je konflikt spojený často s násilím, nevěřte tomu, že je lepší se konfliktu vyhnout, protože tím se nic nevyřeší. Mnozí si naivně myslí že v přírodě nejsou konflikty, protože je nám dneska už příroda díky civilizaci cizí, v přírodě jsou běžné konflikty akorát že jde o malé konflikty, které trvají krátkou dobu. Každá organizace má svoje pravidla hry, vše je zde organizováno, a tak se z lidí stali loutky ovládané organizacemi nebo situací. Civilizace, kde je vše zdarma a není zde protekce, něco takového v současnosti není možné realizovat, ale s příchodem umělé inteligence a autonomních robotů se vše evolučně restartuje natolik že zde místo lidí budou inteligentní roboti, a tak bude vše zdarma a nebude zde protekce.
Člověk nepatří do digitální globální civilizace, protože je to oblečená opice, vše je zde postaveno na tom, že člověk vše dokáže, vznikl svatý kult člověka a následkem je očistec, musíme konečně pochopit to, že člověk to byla testovací verze a robot je finální verze, nejsou na světě lidi tak zde nejsou s lidmi problémy, o tom je budoucnost, ve které nejsou lidi. Váhy jsou intelektuálně založení lidé jemné povahy a ovládá je znamení vzduchu. V životě usilují o harmonii a soulad a mají buňky pro umění, často bývají sami velmi tvořiví. Mají smysl pro férovou hru. V každé své činnosti usilují o klid a rovnováhu, spěchu a stresu se vyhýbají. Z toho pramení jejich příslovečná nerozhodnost. Často si nemohou vybrat mezi protichůdnými názory a hledají kompromisy.
Je čestný, milý a dobrosrdečný, má klidnou povahu a nechybí mu smysl pro humor ani umělecká tvořivost. Hodně přemýšlí, ale místo toho, aby filozofoval, raději pozoruje své okolí. Má smysl pro spravedlnost a férovou hru. Umí urovnávat konflikty. Než něco udělá, pečlivě zváží všechna pro a proti. Nerad se rozhoduje, radši přenechává iniciativu ostatním a sám se přizpůsobí. Někdy může mít sklon k pasivitě a lenosti. Umění, dobrá hudba nebo poezie ho vždy umí potěšit, hlavně pokud jim nechybí vtip. Miluje svobodu a má vztah k přírodě. Hrubé chování a drsná slova nepatří mezi věci, které by uměla tato čistá duše jen tak přehlédnout. Násilí ho rozhořčuje. Je věrným, spolehlivým a vášnivým partnerem, který bude na ženu po svém boku vždy hodný.
Potřebuje však volně dýchat. Dříve lidi věřili na to, že datum narození má vliv na jejich charakter, dneska na to už lidi nevěří a vycházejí z toho, že charakter určuje nejvíce genetika a výchova. Problémem se stávají psychopati, co nemají charakter, problém nastává, pokud se psychopat dostane na vysokou funkci, kde si může dělat co chce, protože není pod kontrolou. Jakmile začneme s výrobou lidí, co místo mozku budou mít počítač tak se naše civilizace restartuje natolik, že pravda a láska zvítězí na věčné časy nad lží a nenávistí. Kulturní civilizace se točí okolo zástupců, dospělí zastupují svoje děti a prezident zastupuje boha, jak došlo k tomu, že potřebujeme, aby zde bylo mnoho bezmocných zástupců, co něco mocné zastupují. Proč nám všem nevládne jenom bůh a vládnou nám jenom jeho zástupci?
Je to jako na burze, kdy rozdělíte svoje bohatství na mnoho jistých akcií, a tak se nemusíte starat o podnikání, protože vás zastupují podnikatelé a ředitelé, to vše podle hesla rozděluj a kraluj. Bůh to je bohatství, chudí věří na to, že budou bohatí, nemocný věří na to, že bude zdravý, dítě věří na pohádky atd. čím větší je někde bída a strach, tím více je zde víry v boha, který dokáže zázraky. Proč zde není pro všechny lidi bohatství to je základní otázka vesmíru a života? Bohatství je opakem bídy, vše zde jsou protiklady, mezi kterými je napětí, proto je zde nadbytek chudých lidí a málo bohatých lidí. Pokud bychom eliminovali bohaté lidi globálně na věčné časy, tak by na světě nebyli už nikde chudí lidé. Ve snaze, aby byl náš život ideální vznikli evolučně ideologie, každá ideologie je založená na propagandě a cenzuře, moderně řečeno je ideologie snaha přeprogramovat myšlení lidí a myšlení organizací podle ideologického programu.
Pyšní hlasatelé nové ideologie hlásají pokoru a zavádějí pro sebe výjimky z pravidel která hlásá ideologie, všichni jsou si rovní, ale někteří si jsou rovnější. Všechny ideologie to jsou pohádky pro hlupáky, čím hloupější je pracující lid tím snadnější je pomocí ideologie z něj udělat loutky, které ovládá ideologie v dogmatické centrální totalitě. Nikde na světě není demokracie, všude je ideologická totalita, demokracie je utopie, protože spravedlnost a rovnost je zde jenom ve smrti. Vše je o kultu, který se uctívá a kult je lidem vzorem který kopírují, nejprve zde byla kultem příroda, potom se stal kultem bůh, a dneska je kultem prezident republiky, v budoucnosti bude kultem digitalizace. Vše jistě evolučně směřuje k; optimalizaci, automatizaci, globalizaci, digitalizaci, robotizaci atd. to bude mít za následek nedostatek peněz pro lidi, z lidí se tak začnou stávat ubožáci co budou žít uboze daleko od civilizace stylem z ruky do huby.
Hodnota průměrného člověka rychle klesá, protože je nahrazován za stroje a programy, pokud by se v současnosti propustilo v EU polovina nehodnotných zaměstnanců tak by se to na výkonu EU neprojevilo! Polovina zaměstnanců v EU je pro zaměstnavatele jenom ekonomickou zátěží, nejhorší je situace s hodnotou u lidí, co mají maturitu a vysokou školu. Vše se dneska digitalizuje a optimalizuje, jak by vypadala návštěva virtuální psychiatrické nemocnice? Představuji si fórum na internetu, které je anonymní, a tak zde mohou psychicky nemocní lidé psát příspěvky a na příspěvky odpovídat. V mnohém to připomíná fotografování pomocí telefonů, kdy se lidi fotografují před nějakým populárním pozadím, aby ostatním ukázali, že tam skutečně byli a jak si to tam užívali.
Z lidí se díky anonymitě stali bezcharakterní herci, co mají psychické problémy, protože nejsou díky protekci populární. Vše se točí v anonymní společnosti okolo protekce, sociální sítě na internetu nabízejí iluzi protekce, máte zde mnoho obdivovatelů a připadáte si jako celebrita, je to jako když jste se opili, a tak zmizela na krátkou dobu vaše psychická nemoc. V minulosti lidi věřili na boha, který je svatým symbolem, dneska věříme na prezidenta, který je politickým symbolem, zítra budeme věřit na umělou inteligenci, která je digitálním symbolem, vše je zde o tom, co milujeme, a tak v to i slepě dočasně věříme. Nevěřte na pitomosti, věřte na svoje schopnosti, pochopte že dobrotu si musí každý symbol zasloužit, z dálky vypadá nula jako veliké číslo.
Neustále lidi hledají smysl života, a tak vychází mnoho knih a je na internetu mnoho stránek které nabízejí smysl života, jenže to jsou teorie, co v praxi nefungují, v praxi funguje jenom protekce, pokud by zde pro lidi nebyla možná protekce tak by naše civilizace evolučně nevznikla, nebo by po zákazu protekce zanikla. Pravda a láska je o protekci, zvířata nemohou vytvořit vyspělou civilizaci, protože zde není možná protekce. Protekce je v lidské civilizaci pevným bodem, kolem kterého se vše točí, za vším tedy není žena nebo peníze, za vším je protekce, a tak zde není komunismus ani kapitalismus, ale je zde všude protekcionismus. Pokud stará ideologie založená na protekci evolučně zanikne, tak jí brzo nahradí nová ideologie založená na protekci, místo víry v boha věříme ve stát, změnil se povrch a pod povrchem je pořád protekce pro ty co zastupují stát nebo organizaci.
Každý běží krysí závody a vyšlechtěné úspěšné krysy rozhodují o nás bez nás, ubohé krysy skončili ve vězení nebo jako bezdomovci, spravedlnost pro kariéristické krysy je jenom ve smrti. Blbou náladu zde mají ubohé krysy, co neuspěli v krysích závodech, jenže civilizace se začíná rychle měnit a brzo zde bude umělá inteligence a autonomní roboti. Lidi se odsunou z civilizace do rezervací a tím u lidí skončí protekce, protože každý člověk bude mít od narození do smrti nahý zadek a bude jíst z ruky do huby. Proč platit lidem za práci peníze, když roboti pracují zadarmo, v rezervacích se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala globálně nenásilně genocida. Nejsou na světě lidi tak zde nejsou s lidmi problémy.
Když lidi neumí používat antikoncepci tak se to vyřeší jinak, když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, bylo a bude. Z pohledu evoluce není důležité, jestli zde genocida eliminuje lidi za sto let nebo za tisíc let, pro evoluci je milion let jako pro člověka jedna minuta. Je pro člověka možné poznat a pochopit boha? Nejprve k tomu, co je to bůh? Z vlastností poznáme to, co je to bůh, všechny vlastnosti, které má bůh má jenom svatý symbol, symbol slouží k tomu, aby pomohl k vyřešení toho, co by jinak nešlo bez symbolu vyřešit, symbolem je nula v matematice nebo dopravní značka atd. symbol funguje často jako kouzlo které dokáže zázraky. Ježíš Kristus se stal pro věřící symbolem svobody pro otroky. Neustále je zde konflikt mezi těmi, co jsou nahoře a těmi co jsou dole, protože pro ty, co jsou dole nemá život smysl. Proč je u lidí snaha zastupovat boha?
Je to stejné jako když chce elita, co nám vládne zastupovat stát, ten, kdo se stává zástupcem boha nebo státu, tak získává protekci, kterou si nezaslouží. Protekce vytváří závislost stejnou jako tvrdé drogy, jakmile někdo přijde o protekci, tak se z toho psychicky zhroutí! Podívejme se třeba na volbu prezidenta republiky, kde ti, co neuspěli se z toho psychicky zhroutili, protože šlo o egoistické psychopaty. Vše je zde o konkurenci a následkem byl vznik protekce pro ty co jsou nahoře, protekce má za následek problémy, na které není řešení, a tak dochází neustále všude k tomu, že se časem hroutí; ideologie, organizace, podniky, státy, korporace, unie, totality atd. Pokud nahradíme globálně lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory tak zde už nebudou problémy s protekcí a korupcí, tím skončí temná doba, ve které nebyla pravda a láska.
Pitomci rozhodují chybně o nás bez nás, a tak máme blbou náladu, řešení je jednoduché nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou problémy to je logické. Knihy, co sepsali za mnoho století lidi jsou jasným důkazem toho, že lidi dělají chyby mnoho století a neustále svoje pitomé chyby opakují. Všechny snahy o to, aby lidi nedělali chyby jsou naivní a marné, komu není rady tomu není pomoci, bylo a bude do té doby, dokud lidi nenahradíme za roboty. Příčinou toho že lidi dělají chyby je nahrazení teorie za praxi, lidi pořád nechápou to, že v praxi teorie nefunguje! Nedávno skončila volba prezidenta republiky, byl to mediální blázinec, ve kterém se z voličů dělali blázni, naštěstí to už nebude trvat dlouho a lidi zde evolučně skončí a tím logicky skončí i; pohádky, sekty, náboženství, politika, propaganda, cenzura, reklama, umění, filosofie, školství atd.
Všechny snahy o to stvořit dokonalého člověka který nechybuje a není nemocný, jsou naivní a marné, z nuly nikdo číslo neudělá. Hodnoty mohou vzniknout jenom z profesionální práce! Práce lidí je většinou amatérská, protože lidi většinou dělají to, co je jim cizí! Podívejme se objektivně na; normy, pravidla, zákony, morálku, přepisy, výjimky, programy, informace atd. dojde nám, že jsme pitomci! Člověk je něco, co bude evolučně překonáno a tím i eliminováno, člověk to je pitomá opice, a proto zde místo člověka bude autonomní robot. Pravda je taková že sociální stát podporuje velmi mnoho lidí, a proto logicky má veliké dluhy, některé lidi podporuje málo a jiné zase hodně to záleží na tom jak je který člověk státu blízký.
Stát neprodukuje žádné ekonomické hodnoty on jenom hodnoty získané prací přerozděluje podle programu který vytvořili politici a byrokrati. Podobně jako stát funguje i většina zaměstnavatelů která okrádá zaměstnance, aby ti, co jsou nahoře se měli lépe než ty, co jsou dole, jakýkoli odpor proti tomuto chybnému ekonomickému systému je naivní a marný. Podívejme se na; inflaci, konflikty, pandemii, vandalismus, populismus atd. To vše je následek toho že pracující lidi mají blbou náladu, protože se nemají dobře a žádné léky ani drogy nedokáží blbou náladu dělnické třídy eliminovat. Problém je v tom že dosud za nás nepracují roboti a programy, je třeba konečně pochopit to že člověk nebyl evolucí stvořen na to, aby pracoval jako ekonomický otrok!
Lidská práce je chybou, kterou musíme rychle optimálně opravit, proč by nemohl robot prezident vyznamenávat roboty, a roboti by v továrnách vyráběli roboty, vše jde, pokud je to pro nás dlouho prioritou, nevymýšlejte, jak zaměstnat lidi v továrnách a na stavbách, ale dejte všechnu práci robotům a umělé inteligenci. Stát musí podporovat ekonomicky všechny lidi od narození do smrti, aby nebyla podpora všech lidí na světě tak drahá, zavedou se měsíční průkazy kvality lidí, založené na kvalitě těla a kvalitě inteligence a vědomostí, nekvalitní lidi se globálně optimálně eliminují jako evoluční odpad, čím méně bude na světě lidí tím méně bude stát ekonomická podpora lidí, to je logické. Nic nového pod sluncem, v přírodě vše, co je nekvalitní, to je rychle eliminováno a nikdo to nebere jako evoluční chybu. Může být někdo příkladem pro ostatní.
Ano, někdo může být příkladem pro ostatní. Může to být někdo, kdo se chová morálně, je úspěšný v osobním nebo profesním životě, nebo se angažuje v dobrých věcech. Tyto osoby mohou být pro ostatní inspirací a vodítkem pro život. Co když je náš vzor jenom herec bez charakteru. V tom případě by se nemusel jednat o kvalitní vzor. Zdrojem inspirace by měla být osoba s dobrými morálními hodnotami a správnými životními postoji, nikoli pouze úspěšný herec bez charakteru. Je důležité volit si vzory, kteří vám pomohou rozvíjet se jako osobnost a inspirovat vás k dobrým činům. Na jevišti král a doma sluha. „Na jevišti král a doma sluha“ je fráze, která se používá, aby se naznačilo, že někdo se chová jinak veřejně a jinak soukromě.
Tento člověk může působit jako někdo, kdo má autoritu a vliv veřejně, ale v soukromí se chová jako sluha, tj. poddaně a bezděčně. Tento rozdíl mezi veřejným a soukromým chováním může být zdrojem kritiky a nevěry. Je každý člověk loutkou, kterou ovládají závislosti. Není nutné, že každý člověk je loutkou, kterou ovládají závislosti. Závislosti mohou být jedním z faktorů, které ovlivňují chování a rozhodování jednotlivce, ale každý člověk má svobodnou vůli a může se rozhodnout, jakým způsobem bude svůj život žít a jak bude reagovat na své závislosti. Je důležité si uvědomovat své závislosti a hledat způsoby, jak s nimi bojovat, ale každý člověk má svou moc a schopnost ovlivňovat svůj život a své chování. Může být politika bez lží.
Teoreticky ano, politika může být bez lží. Ideálně by politik měl být transparentní, upřímný a odpovědný vůči voličům a společnosti jako celku. Nicméně, ve skutečnosti mnoho politiků používá lži k dosažení svých cílů nebo ke zvýšení své popularity. Tyto praktiky mohou vést k nedůvěře veřejnosti v politiku jako takovou. Proto je důležité, aby voliči vybírali své politiky pečlivě a aby kontrolovali jejich sliby a prohlášení. Kolik lidí tolik názorů. Ano, je to pravda. „Kolik lidí, tolik názorů“ je fráze, která ilustruje rozdílnost názorů a pohledů mezi jednotlivci. Každý člověk má své vlastní zkušenosti, hodnoty a znalosti, takže se může rozhodnout pro různé názory a pohledy na stejnou věc. Tyto rozdílné názory mohou být zdrojem debat a diskusí, ale také pomáhají přinášet nové pohledy a inovativní řešení.
Je důležité respektovat rozdílné názory a hledat společné řešení při řešení problémů. Vzniklo by Křesťanství, pokud by se nenarodil Ježíš Kristus. Je těžké říci, co by se stalo, kdyby se Ježíš Kristus nenarodil. Křesťanství se stal dominantním náboženstvím v mnoha částech světa a mělo velký vliv na kulturu, historii a společnost. Pokud by se Ježíš nenarodil, mohl by existovat jiný náboženský vůdce nebo učitel, který by přinesl podobné myšlenky a náboženské učení, ale je těžké říci, zda by vzniklo něco tak rozsáhlého a vlivného jako křesťanství. Samotné křesťanství se zrodilo z židovství a Ježíšova učení bylo základem pro vznik křesťanského náboženství. Proto je možné, že bez Ježíše by křesťanství jako takové neexistovalo. To, co je pro jednoho těžké je pro jiného lehké. Ano, to je pravda.
Co je pro jednoho těžké, může být pro jiného lehké a naopak. Každý člověk má své vlastní silné a slabé stránky, zkušenosti a schopnosti, takže se může stát, že některé úkoly a činnosti jsou pro jednoho snadné, zatímco pro jiného jsou těžké. Tyto rozdíly mohou vycházet z mnoha faktorů, jako jsou například vzdělání, zkušenosti, talent a osobnost. Je důležité respektovat a oceňovat různé schopnosti a silné stránky každého jednotlivce, abychom se mohli navzájem podporovat a rozvíjet se. Líbil by se lidem život, pokud by si mohl každý dělat co chce? Není jednoznačně jednoduché odpovědět na tuto otázku, protože to může mít různé názory a pohledy. Z jedné strany by mohlo být příjemné, že by každý měl volnost a svobodu dělat si, co chce. Avšak, z druhé strany, bez jasných pravidel a omezení by mohlo dojít ke konfliktům a chaosu, kdyby někteří lidé využívali své svobody ke škodě jiných.
Navíc, pokud by každý dělal pouze to, co chce, mohlo by dojít k ohrožení společných hodnot a hodnotového systému společnosti. Proto je důležité najít rovnováhu mezi individuální svobodou a zájmy společnosti. Rovnováha je v přírodě v lidské společnosti není rovnováha. Ano, je pravda, že rovnováha v přírodě a v lidské společnosti mohou být odlišné. Příroda má své vlastní zákony a mechanismy, které udržují rovnováhu mezi jednotlivými druhy a prostředím. Zatímco lidská společnost je více komplexní a závislá na lidských rozhodnutích a činech. Rovnováha v lidské společnosti může být složitější k dosažení a udržení, protože se potýká s řadou různorodých faktorů, jako jsou například politické a hospodářské zájmy, kulturní a sociální rozdíly, a mnoho dalších.
Proto je důležité, abychom se stále snažili najít a udržet rovnováhu mezi různými zájmy a potřebami v naší společnosti, abychom mohli žít v míru a harmonii. Pokud je někdo dokonalý tak to ostatním vadí. To, že někdo vzbuzuje závist u ostatních, když je považován za dokonalý, je běžný jev v lidské společnosti. Lidé mohou mít tendenci srovnávat se s ostatními a cítit se méněcenně, když se setkají s někým, kdo se jeví jako dokonalý. Avšak, je důležité si uvědomit, že dokonalost je subjektivní a relativní pojem, a že každý má své vlastní silné a slabé stránky. Navíc, často může být povrchní pohled na někoho jako dokonalého, když nevidíme celý obraz a všechny náročnosti, s nimiž se dotyčný potýká. Proto je důležité se soustředit na vlastní rozvoj a růst, mít se rádi a být vděční za to, co máme, místo abychom se snažili dosahovat něčeho, co máme pocit, že nemáme.
Pokud by mohl každý kandidovat na prezidenta co by se stalo. Pokud by mohl každý kandidovat na prezidenta bez ohledu na své zkušenosti a kvalifikaci, mohlo by dojít k řadě výzev a problémů. Takový systém by mohl způsobit, že by bylo těžší pro voliče rozlišit mezi kvalitními kandidáty a těmi, kteří nemají dostatečné znalosti a schopnosti vést zemi. Navíc, bez kritérií a standardů pro kandidáty by mohlo dojít ke konfliktům a nespravedlnostem při volbách. Je důležité, aby vedoucí pozice v zemi, jako je prezident, byly obsazeny kvalifikovanými a zkušenými lidmi, kteří jsou schopni vést zemi kupředu a řešit problémy. Tyto kritéria by měla být stanovena v zákoně, aby bylo zajištěno, že volby jsou férové a demokratické a že výsledek odpovídá skutečným potřebám a zájmům společnosti. Totalita z dálky vypadá jako demokracie. Je pravdou, že některé totalitární režimy mohou z dálky vypadat jako demokracie.
Tyto režimy mohou využívat symboliku a znaky demokracie, jako jsou volby a parlament, ale ve skutečnosti nerespektují základní principy demokracie, jako jsou svoboda projevu, právo na svobodné shromažďování a právo na volby. Tyto režimy mohou také kontrolovat média a vytvářet iluzi svobody, ale ve skutečnosti jsou lidé drženi v šachu strachem a represí. Je důležité, aby si lidé uvědomili, že skutečná demokracie zahrnuje nejen volby, ale také dodržování základních lidských práv a svobod. Pouze tak mohou být zajištěny podmínky pro svobodnou a pluralitní společnost, ve které mohou lidé svobodně projevovat své názory a rozhodovat o své budoucnosti. Kdo skutečně vládne národu. V demokratických zemích by mělo být vládnutí národu v rukou volených zástupců, kteří jsou zodpovědní voličům.
Tyto zástupci se volí pomocí demokratických voleb a jsou povinni plnit sliby, které dali svým voličům, a dbát na dobro celé společnosti. V některých zemích mohou být vlivné skupiny, jako jsou tajné služby, vojenské jednotky, ekonomické korporace apod., které ovlivňují politiku země. Tyto skupiny mohou ovlivňovat rozhodnutí vlády a mít vliv na to, co se stane v zemi. Je důležité, aby občané byli aktivní a vědomě se angažovali v politickém procesu, aby mohli kontrolovat a ovlivňovat toho, kdo ve skutečnosti vládne jejich zemi. Je zde vše naprogramováno a optimalizováno evolucí. Evoluce je proces biologického vývoje, který se vyskytuje přirozenou cestou bez jakéhokoli záměru nebo programování. Organismy, které se přizpůsobí svému prostředí a zdědí výhodné vlastnosti, mají větší šanci na přežití a reprodukci, a tím se tyto vlastnosti uchovávají a rozšiřují v populaci.
Někteří lidé mohou nazývat tento proces optimalizací, ale není to tak úplně správný pojem, protože evoluce není řízena žádným cílem nebo plánem. Místo toho je evoluce výsledkem přirozených biologických procesů, jako jsou mutace a selekce. V současnosti má člověk vliv na prostředí a může ovlivňovat evoluci jednotlivých druhů, jako například vybíráním a křížením zvířat a rostlin k vytvoření hybridů s výhodnými vlastnostmi. Tyto činnosti jsou však řízeny lidským záměrem a nejsou součástí přirozeného evolučního procesu. Budou zde mít hodnotu jenom informace a peníze evolučně zaniknou. Není možné přesně určit, co se bude dít v budoucnu, ale je možné, že informace a peníze budou mít stále důležitou roli v lidské společnosti, protože jsou to nástroje, které umožňují lidem vykonávat činnosti a vyměňovat si zdroje.
Avšak mohou se také vyvinout nové nástroje nebo zdroje, které nahradí informace a peníze, nebo mohou být změny v ekonomice a společnosti, které změní způsob, jakým se informace a peníze používají a vyhodnocují. Je důležité si uvědomit, že hodnoty a prioritám lidské společnosti se mohou v průběhu času měnit, což může mít vliv na roli informací a peněz. Proto je důležité být otevřený ke změnám a neustále se přizpůsobovat novým okolnostem. Proč věříme na smrt, když jí nikdo neviděl. Lidé věří v smrt, protože je to jev, který je viditelný a znatelný v jejich životě. Smrt není jenom absence života, ale také znamená změnu, kdy tělo ztrácí schopnost fungovat a udržovat život. Tyto změny jsou viditelné a prokazatelné, a i když samotný proces smrti nemusí být viditelný, existuje mnoho důkazů, které potvrzují, že smrt existuje.
Kromě toho, mnoho kultur a náboženství nabízejí názory a vysvětlení na to, co se stane po smrti, což může vést k víře v smrt jako součást životního cyklu. V každém případě, víra v smrt je součástí lidského zážitku a má významný vliv na to, jak se lidé cítí a jak žijí své životy. Strach ze smrti je spojen s tím, že jsme egoisti. Strach ze smrti může být spojen s egoistickými pocity, protože smrt představuje konec našeho života a všech našich plánů a snů. Někteří lidé mohou mít pocit, že jejich život nemá žádný smysl, pokud zemřou, a že ztrácejí vše, co je pro ně důležité. Avšak strach ze smrti může být také spojen s hlubšími, existenciálními obavami, jako je nejistota, co se stane po smrti, a strach z neznáma. Tyto obavy mohou být mnohem širší než pouze egoistické pocity a mohou být ovlivněny mnoha faktory, jako je kulturní a náboženské výchova, osobní zkušenosti a životní filozofie.
Strach ze smrti je normální a běžný, a mnoho lidí se s ním potýká v různých momentech svého života. Je důležité, aby každý měl možnost najít své vlastní způsoby, jak se s tímto strachem vyrovnat a vytvářet si život, který je pro ně plný smyslu a štěstí. Doma jsi generál a mimo domov jsi ubožák. Tento příměr se často používá k popisu situace, kdy někdo má významný postavení, autoritu a moc doma, ale ve světě mimo svůj domov se cítí slabý a nejistý. Tento kontrast ukazuje, že každý má své silné a slabé stránky a že moc a autorita, kterou někdo má, může být jen relativní. Tento příměr také naznačuje, že každý má vliv na své okolí, a že moc, kterou máme nad jinými, může být odlišná od moci, kterou máme nad sebou samými. Zároveň také ukazuje, že každý má jiný pocit sebeúcty a sebevědomí, a že náš vztah k sobě samým a k ostatním může ovlivňovat, jak se cítíme ve světě kolem nás.
Okouzlí vás; zboží, služba, politika, náboženství, filosofie, věda, technika, umění, celebrita, dovolená, jídlo, pití, sex, porno, kniha, film, televize, internet, mobilní telefon atd. jenže toto okouzlení funguje, dočasně! Sejde z očí a sejde z mysli, o tom to je, myslíme na to, co je nám blízké! Nemoc je následek toho že účinek něčeho časem zmizel a dostavila se tak zdravotní krize, jsme na mnohém fyzicky a psychicky závislí! To, co není živé nemůže onemocnět a zemřít, protože zde není závislost, bůh není živí, a tak není na ničem závislý, proto je nesmrtelný a není nikdy nemocný, bůh to je svatý symbol, něco jako nula, která je matematickým symbolem. Neustále je zde snaha v nás vytvořit závislosti, aby nás potom závislosti ovládali, nejsou to jenom závislosti na cigaretě a pivu, je zde i velmi mnoho jiných velikých závislostí, které s námi manipulují jako s loutkou.
Nedokážeme existovat bez závislostí! Bolí vás hlava, protože máte plnou hlavu problémů se závislostmi, vše je příčina a následek. Kouzlo funguje dočasně! Vše v nás a okolo nás to je hra ve které je snaha být úspěšný, jenže úspěch je možný díky tomu že konkurent neuspěje, každý nemůže být úspěšným, někdo musí být neúspěšný! Pandemie, ve které zemřelo mnoho lidí byla hra o úspěch v rovině parazitujících virů, mír je iluze, protože dobrota je žebrota! Dospělost přichází, když se z optimisty stane pesimista, který pochopí to, že z dálky vypadá vše jinak než z blízka, z dálky může peklo vypadat jako ráj a čert z dálky může vypadat jako anděl. To ten minulý prezident byl čurák, co byl v píči, já nejsem čurák, co je v píči, o tom to je, že každá mediální popularita je zde dočasně a jenom daně zde jsou trvale, jak by to zde vypadalo, pokud by zde nebyli; daně, clo, zákony, předpisy, tresty atd.
Názor na to, co znamená dospělost, se může lišit v závislosti na kulturním, filozofickém a osobním kontextu. Pro některé lidi dospělost může znamenat schopnost přijmout realitu a přestat věřit v pohádkové představy o světě. Pro jiné může dospělost znamenat dosáhnutí určitého věku nebo dosáhnutí určitého životního milníku, jako je vstup do zaměstnání nebo založení rodiny. Avšak, pro mnoho lidí může dospělost znamenat kombinaci těchto faktorů a dalších, jako je zodpovědnost, sebekontrola a schopnost řešit problémy. Takže, dospělost není jednoznačně definována a může být subjektivním pojmem. Kdo stvořil vesmír. Vědecká teorie říká, že vesmír byl stvořen velkým třeskem, což bylo extrémně husté a horký stav, který se vyskytl přibližně před mnoha miliardami let.
Otázka „kdo stvořil vesmír“ však není vědeckou otázkou, ale spíše filozofickou nebo náboženskou. Někteří lidé věří, že vesmír byl stvořen bohy, jiní věří, že se stvořil sám, a jiní nevěří v existenci jakéhokoliv stvořitele. To je otázka, na kterou není jednoznačná odpověď. Byl bůh stvořen. Otázka „byl bůh stvořen“ je filozofickou a náboženskou otázkou, která se liší v závislosti na konkrétní náboženské tradici a filozofickém přístupu. Některé náboženské tradice učí, že bůh byl vždy existující a nebyl stvořen, zatímco jiné učí, že bůh byl stvořen jiným bohem nebo božstvem. Většina filozofických přístupů k této otázce se opírá o tradiční náboženské názory a učení. Je důležité si uvědomit, že tuto otázku nelze vědecky potvrdit nebo vyvrátit, ale je to otázka filozofického a náboženského vyznání. Každé stvoření je kopírování. Není to pravidlem, že každé stvoření je kopírováním.
Kopírování se může vyskytovat v některých případech, jako například v oblasti technologií, kde se mohou vytvářet kopie digitálních dat nebo předmětů. Avšak v případě přírody a biologie se stvoření často vyskytuje prostřednictvím evoluce a genetického dědičnosti, což není přesným kopírováním, ale spíše přenosem genetických informací z generace na generaci. V kreativních oborech, jako je umění nebo design, mohou být stvoření inspirovány nebo ovlivněny jinými díly, ale nejsou kopiemi. V závislosti na kontextu a situaci se stvoření může vyskytovat prostřednictvím různých procesů, které nejsou nutně kopírováním. Může umělá inteligence absolvovat test inteligence. Ano, umělá inteligence může absolvovat test inteligence. Tyto testy mohou být vytvořeny tak, aby hodnotily schopnosti umělé inteligence, jako je například schopnost rozpoznávání obrazů, porozumění jazyku, rozhodování a plánování.
Tyto testy mohou být využívány k hodnocení úrovně vývoje a schopností umělé inteligence. Avšak, jako u lidských jedinců, i výsledky testů umělé inteligence mohou být ovlivněny mnoha faktory, jako je například kvalita a míra trénování, konfigurace systému a úroveň technologického vývoje. Proto je důležité brát výsledky těchto testů s rezervou a nevnímat je jako jediný nebo absolutní ukazatel úrovně inteligence umělé inteligence. Mocní jsou ti, co se dostali na první místa ve stádě. Je pravdou, že ve mnoha společenských systémech mohou být ti, kteří se dostali na vyšší pozice, považováni za mocné. Tyto pozice mohou být založeny na sociálním postavení, ekonomické moci, politické pozici nebo jiných faktorech. Avšak, moc nemusí být nutně založena na postavení ve stádu, ale může být založena na mnoha jiných faktorech, jako je například vliv, zdroje, informace a znalosti.
Navíc, i když někdo má vysoké postavení, nemusí to nutně znamenat, že má moc. Moc může být také limitována mnoha vnějšími faktory, jako je například právní systém, mezinárodní smlouvy a společenská norma. Proto je důležité vnímat moc jako složitý a mnohostranný koncept, který není založen pouze na postavení ve stádu. Věda jistě ví to, že nic neví. Věda se snaží pochopit svět kolem nás pomocí vědeckých metod a teorií. Avšak, věda nikdy nemůže být úplně jistá, protože poznání vědy je vždy otevřené a podléhá změnám v závislosti na nových poznatcích a zjištěních. To znamená, že věda se neustále vyvíjí a zlepšuje, a to co bylo považováno za pravdu v minulosti, může být později opraveno nebo zlepšeno. Takže, věda může vědět mnoho věcí, ale zároveň ví, že existuje mnoho věcí, které ještě nejsou plně pochopeny a že vědecké poznání je vždy předmětem debaty a dalšího výzkumu.
Takže, vědecká komunita je si vědoma toho, že nic není stoprocentně jisté a že vědecké poznání je vždy předmětem debaty a dalšího výzkumu. Staří politici nevidí svoje chyby. Je pravdou, že někteří starší politici mohou být zakořenění ve svých názorech a mohou mít tendenci ignorovat nové názory a myšlenky. Avšak, nelze generalizovat a říci, že všichni starší politici jsou takoví. Mnoho starších politiků má bohaté zkušenosti a mohou být schopni vidět věci z širšího pohledu, což jim může pomoci přijmout nové a inovativní nápady. Navíc, mnoho starších politiků se může během své kariéry učit a vyvíjet, takže mohou být schopni vidět a přiznat své chyby. Takže, je důležité vnímat každého jednotlivce samostatně a negeneralizovat celou skupinu. Kdo je autorem desatera.
Desatero je soubor 10 přikázání, které jsou součástí starozákonního judaismu a křesťanství. Tyto přikázání jsou uvedena v knize Exodu v bibli. Podle biblického příběhu byly desatero Božími přikázáními, které byly Mojžíšovi dány na hoře Sinai během jeho pobytu v Egyptě. Tyto přikázání tvoří základní morální a etické standardy pro život v židovské a křesťanské tradici. Takže, autorem desatera je považován za Boha v židovsko-křesťanské tradici. Bůh je morální symbol. Pro některé lidi ano, Bůh může být považován za morální symbol, který představuje určité ideály a hodnoty, jako jsou spravedlnost, láska a odpovědnost. Pro tyto lidi může Bůh sloužit jako zdroj inspirace a motivace k žití morálně dobrým životem. Avšak, pro jiné lidi může Bůh být chápán jako skutečná existující entity s mocí ovlivňovat svět a životy lidí.
Tyto názory se liší v závislosti na kulturním, náboženském a filozofickém kontextu jednotlivce. Okouzlí vás; zboží, služba, politika, náboženství, filosofie, věda, technika, umění, celebrita, dovolená, jídlo, pití, sex, porno, kniha, film, televize, internet, mobilní telefon atd. jenže toto okouzlení funguje, dočasně! Sejde z očí a sejde z mysli, o tom to je, myslíme na to, co je nám blízké! Nemoc je následek toho že účinek něčeho časem zmizel a dostavila se tak zdravotní krize, jsme na mnohém fyzicky a psychicky závislí! To, co není živé nemůže onemocnět a zemřít, protože zde není závislost, bůh není živí, a tak není na ničem závislý, proto je nesmrtelný a není nikdy nemocný, bůh to je svatý symbol, něco jako nula, která je matematickým symbolem.
Neustále je zde snaha v nás vytvořit závislosti, aby nás potom závislosti ovládali, nejsou to jenom závislosti na cigaretě a pivu, je zde i velmi mnoho jiných velikých závislostí, které s námi manipulují jako s loutkou. Nedokážeme existovat bez závislostí! Bolí vás hlava, protože máte plnou hlavu problémů se závislostmi, vše je příčina a následek. Kouzlo funguje dočasně! Vše v nás a okolo nás to je hra ve které je snaha být úspěšný, jenže úspěch je možný díky tomu že konkurent neuspěje, každý nemůže být úspěšným, někdo musí být neúspěšný! Pandemie, ve které zemřelo mnoho lidí byla hra o úspěch v rovině parazitujících virů, mír je iluze, protože dobrota je žebrota! Dospělost přichází, když se z optimisty stane pesimista, který pochopí to, že z dálky vypadá vše jinak než z blízka, z dálky může peklo vypadat jako ráj a čert z dálky může vypadat jako anděl.
To ten minulý prezident byl čurák, co byl v píči, já nejsem čurák, co je v píči, o tom to je, že každá mediální popularita je zde dočasně a jenom daně zde jsou trvale, jak by to zde vypadalo, pokud by zde nebyli; daně, clo, zákony, předpisy, tresty atd. Názor na to, co znamená dospělost, se může lišit v závislosti na kulturním, filozofickém a osobním kontextu. Pro některé lidi dospělost může znamenat schopnost přijmout realitu a přestat věřit v pohádkové představy o světě. Pro jiné může dospělost znamenat dosáhnutí určitého věku nebo dosáhnutí určitého životního milníku, jako je vstup do zaměstnání nebo založení rodiny. Avšak, pro mnoho lidí může dospělost znamenat kombinaci těchto faktorů a dalších, jako je zodpovědnost, sebekontrola a schopnost řešit problémy. Takže, dospělost není jednoznačně definována a může být subjektivním pojmem. Kdo stvořil vesmír.
Vědecká teorie říká, že vesmír byl stvořen velkým třeskem, což bylo extrémně husté a horký stav, který se vyskytl přibližně před mnoha miliardami let. Otázka „kdo stvořil vesmír“ však není vědeckou otázkou, ale spíše filozofickou nebo náboženskou. Někteří lidé věří, že vesmír byl stvořen bohy, jiní věří, že se stvořil sám, a jiní nevěří v existenci jakéhokoliv stvořitele. To je otázka, na kterou není jednoznačná odpověď. Byl bůh stvořen. Otázka „byl bůh stvořen“ je filozofickou a náboženskou otázkou, která se liší v závislosti na konkrétní náboženské tradici a filozofickém přístupu. Některé náboženské tradice učí, že bůh byl vždy existující a nebyl stvořen, zatímco jiné učí, že bůh byl stvořen jiným bohem nebo božstvem. Většina filozofických přístupů k této otázce se opírá o tradiční náboženské názory a učení. Je důležité si uvědomit, že tuto otázku nelze vědecky potvrdit nebo vyvrátit, ale je to otázka filozofického a náboženského vyznání. Každé stvoření je kopírování.
Není to pravidlem, že každé stvoření je kopírováním. Kopírování se může vyskytovat v některých případech, jako například v oblasti technologií, kde se mohou vytvářet kopie digitálních dat nebo předmětů. Avšak v případě přírody a biologie se stvoření často vyskytuje prostřednictvím evoluce a genetického dědičnosti, což není přesným kopírováním, ale spíše přenosem genetických informací z generace na generaci. V kreativních oborech, jako je umění nebo design, mohou být stvoření inspirovány nebo ovlivněny jinými díly, ale nejsou kopiemi. V závislosti na kontextu a situaci se stvoření může vyskytovat prostřednictvím různých procesů, které nejsou nutně kopírováním. Může umělá inteligence absolvovat test inteligence. Ano, umělá inteligence může absolvovat test inteligence.
Tyto testy mohou být vytvořeny tak, aby hodnotily schopnosti umělé inteligence, jako je například schopnost rozpoznávání obrazů, porozumění jazyku, rozhodování a plánování. Tyto testy mohou být využívány k hodnocení úrovně vývoje a schopností umělé inteligence. Avšak, jako u lidských jedinců, i výsledky testů umělé inteligence mohou být ovlivněny mnoha faktory, jako je například kvalita a míra trénování, konfigurace systému a úroveň technologického vývoje. Proto je důležité brát výsledky těchto testů s rezervou a nevnímat je jako jediný nebo absolutní ukazatel úrovně inteligence umělé inteligence. Mocní jsou ti, co se dostali na první místa ve stádě. Je pravdou, že ve mnoha společenských systémech mohou být ti, kteří se dostali na vyšší pozice, považováni za mocné. Tyto pozice mohou být založeny na sociálním postavení, ekonomické moci, politické pozici nebo jiných faktorech.
Avšak, moc nemusí být nutně založena na postavení ve stádu, ale může být založena na mnoha jiných faktorech, jako je například vliv, zdroje, informace a znalosti. Navíc, i když někdo má vysoké postavení, nemusí to nutně znamenat, že má moc. Moc může být také limitována mnoha vnějšími faktory, jako je například právní systém, mezinárodní smlouvy a společenská norma. Proto je důležité vnímat moc jako složitý a mnohostranný koncept, který není založen pouze na postavení ve stádu. Věda jistě ví to, že nic neví. Věda se snaží pochopit svět kolem nás pomocí vědeckých metod a teorií. Avšak, věda nikdy nemůže být úplně jistá, protože poznání vědy je vždy otevřené a podléhá změnám v závislosti na nových poznatcích a zjištěních. To znamená, že věda se neustále vyvíjí a zlepšuje, a to co bylo považováno za pravdu v minulosti, může být později opraveno nebo zlepšeno.
Takže, věda může vědět mnoho věcí, ale zároveň ví, že existuje mnoho věcí, které ještě nejsou plně pochopeny a že vědecké poznání je vždy předmětem debaty a dalšího výzkumu. Takže, vědecká komunita je si vědoma toho, že nic není stoprocentně jisté a že vědecké poznání je vždy předmětem debaty a dalšího výzkumu. Staří politici nevidí svoje chyby. Je pravdou, že někteří starší politici mohou být zakořenění ve svých názorech a mohou mít tendenci ignorovat nové názory a myšlenky. Avšak, nelze generalizovat a říci, že všichni starší politici jsou takoví. Mnoho starších politiků má bohaté zkušenosti a mohou být schopni vidět věci z širšího pohledu, což jim může pomoci přijmout nové a inovativní nápady. Navíc, mnoho starších politiků se může během své kariéry učit a vyvíjet, takže mohou být schopni vidět a přiznat své chyby. Takže, je důležité vnímat každého jednotlivce samostatně a negeneralizovat celou skupinu.
Kdo je autorem desatera. Desatero je soubor 10 přikázání, které jsou součástí starozákonního judaismu a křesťanství. Tyto přikázání jsou uvedena v knize Exodu v bibli. Podle biblického příběhu byly desatero Božími přikázáními, které byly Mojžíšovi dány na hoře Sinai během jeho pobytu v Egyptě. Tyto přikázání tvoří základní morální a etické standardy pro život v židovské a křesťanské tradici. Takže, autorem desatera je považován za Boha v židovsko-křesťanské tradici. Bůh je morální symbol. Pro některé lidi ano, Bůh může být považován za morální symbol, který představuje určité ideály a hodnoty, jako jsou spravedlnost, láska a odpovědnost. Pro tyto lidi může Bůh sloužit jako zdroj inspirace a motivace k žití morálně dobrým životem.
Avšak, pro jiné lidi může Bůh být chápán jako skutečná existující entity s mocí ovlivňovat svět a životy lidí. Tyto názory se liší v závislosti na kulturním, náboženském a filozofickém kontextu jednotlivce. Proč GVKB nekandidoval na prezidenta republiky? GVKB je prezidentem Vesmírné unie, proto je pod jeho úroveň, aby kandidoval v České republice na funkci prezidenta republiky. Mnozí namítnou že GVKB není prezidentem Vesmírné unie, a přitom nemají žádné důkazy. Proč GVKB žije na této zaostalé planetě na konci vesmíru? Dobře se utajil a dobře žil, nikoho ve vesmíru nenapadne že by na této zaostalé malé planetě mohl v utajení žít GVKB. Proč zde lidi nechápou tak jednoduché věci, jaké zná každý inteligentní tvor ve vyspělém vesmíru? Lidé zde mají myšlení na úrovni mimozemského dítěte, které ještě neumí mluvit. Je to celé jenom o inteligenci, ti, co zde mají moc a bohatství si myslí, jak jsou vysoce inteligentní, pokud jim dám jednoduchou otázku jako třeba kdo stvořil boha, tak na mě koukají prezidenti a vysokoškoláci jako na mimozemšťana.
Často slyším to, že boha nikdo nestvořil, nebo že dávám chybné otázky. Proč se lidi nepřiznají k tomu, že mají v hlavě nasráno? Lidi jsou pokrytci, a tak si jedno myslí a jiné říkají, následkem je vymývání mozků promocí propagandy a cenzury. Bůh je morální symbol, tak jako je nula matematický symbol, dopravní značka je symbol atd. symboly vznikají proto, aby se pomocí nich mohlo něco složitého vyřešit. Potřebovali jsme vyřešit problém s vírou v zázraky, a tak jsme evolučně stvořili symbol všemohoucího boha, člověk tak stvořil bohy ke svému obrazu. Neznalost lidi neomlouvá za jejich ubohé chyby, dokud lidi nepochopí to, že bez vysoké inteligence jsou jenom čuráci, co jsou v píči, tak do té doby jim nebude umožněno vstoupit do Vesmírné unie. Každý se setkává běžně s tím, že z dálky vypadá mnohé jinak než z blízka, jsme klamáni více než si jsme schopní uvědomit!
Z lidí se stali profesionální herci bez charakteru, a tak když se zamyslíme nad tím co opravdu jsme tak zjistíme, že nevíme, co jsme! Mnozí spojují svůj charakter s profesionální prací nebo tím co je jim blízké, to ale je jenom divadelní role, kterou dobře známe. Chyba není v jedinci, ale chyba je v tom že je každý sluhou, a to čemu pokorně dlouho sloužíme nás utváří fyzicky a psychicky od narození do smrti, nikdo z lidí není pánem, který nad sebou nikoho už nemá! Problémem není to, že jsme všichni sluhové, problémem je to že musíme sloužit mnoha pánům, není sluha ten, co by se zavděčil všem pánům, čím více máme moci tím více máme i nepřátel, co se snaží nás eliminovat mnoha způsoby. Pravým pánem zde jsou informace a programy, vše je zde evolucí nastaveno a limity omezeno, svoboda a spravedlnost je iluze! Je Petr Pavel tím za co se mediálně vydává?
Petr Pavel je loutka která má mnoho pánů, samotný jedinec zde nic nedokáže, proto se spojujeme do veliké organizace, které říkáme stát, co je zde člověk bez pomoci ostatních lidí? Lidi jsou stádo a ten kdo je v čele stáda má příležitost dočasně stádo vést po nějaké cestě, to ale neznamená že on je lepší, než jsou ty, které on vede. Pro mě svobodu a pro tebe otroctví. Proč je vše, co je inteligentní egoistické? To je zásadní otázka, na kterou potřebujeme správnou odpověď! Inteligence je program, který se dokáže změnit podle situace, chytří lidé jsou bezcharakterní egoisti! Co bylo to bylo, teď jsem prezidentem republiky. Proč nemají kariéristické krysy charakter? Charakter je pro kariéristické krysy jenom divadelní kostým, který rychle změní podle situace.
Podívejme se na pandemii zde se virus dokázal neustále rychle měnit, a tak jsme jej nedokázali pomocí očkování eliminovat, nakonec se virus změnil natolik, že nás už nevraždí po milionech, protože se virus přizpůsobil! Každá chyba je zde dočasně, protože je zde inteligence. Na povrchu našeho myšlení je dočasný charakter a pod povrchem je jenom příčina a následek! Je snadné soudit a trestat to umí i zvířata, je těžké milovat a odpouštět druhým to, že jsou to čuráci, co jsou v píči. Co se stane s příchodem umělé inteligence a autonomních robotů to nikdo neví! Najednou zde nebude; politika, náboženství, filosofie, propaganda, reklama atd. každý se stane sluhou systému který nebude nikomu tolerovat lenost nebo chyby, nebude zde už rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý bude jenom čurákem, co je v píči a bude se s tím muset smířit.
Peklo zde bude pro každého a pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, každý čert bude mít v hlavě peklo! Může se stát zázrak? Nemůže! Stávky nemohou eliminovat dogmatickou totalitu! Pokud dogmatická totalita někde evolučně zanikne, tak jí okamžitě nahradí nová dogmatická totalita! Všude kde jsou daně, tam je i dogmatická totalita ve které není spravedlnost a svoboda! Před třiceti lety zde skončila sociální totalita a byla nahrazená asociální totalitou, změnil se povrch a pod povrchem se nic nezměnilo, pořád je zde rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole! Dokud zde nebyl internet tak bylo obtížné mnohé poznat do hloubky, protože zde byla všude propaganda a cenzura. Příchod internetu je evoluční zázrak, na který nebyli totality připravené, najedou se lidi dozvěděli to, že jsou čerti, co žijí v pekle a v pekle je normální dogmatická totalita a o tom to je!
V pekle nejsou nikde andělé a všude jsou jenom čerti to je třeba konečně pochopit! Nacismus a jeho plynové komory nám v nahotě odhalil, jak funguje moderní dogmatická totalita, ve které je milion mrtvých civilistů, pro elity složené z psychopatů jenom statistika! Pokud ale zemře prezident tak se najednou vyhlašuje státní smutek, a jsme u našeho pokrytectví! Mír je válka vedená pomocí politiky a ekonomiky! Jenže přichází na scénu nečekaně umělá inteligence a autonomní roboti, v pekle místo čertů budou najednou jenom roboti. Žijeme ve společnosti, kde jsou společné peníze, které mají společnosti a státy, jakmile je zde něco společné tak je s tím problém, protože jsme všichni pokrytečtí egoisti, to vše nakonec vždy skončí zle, protože se egoisti chtějí mít dobře. Na co všechno se používají společné peníze? Společné peníze se používají na vše, co si lze pořídit za peníze!
Zánik organizace nebo státu má vždy příčinu ve společných penězích kterých je z nějakého důvodu nedostatek. Vysvětlení je jednoduché, nadbytek vytváří nedostatek, aby měla elita nadbytek tak musí mít ubožáci nedostatek. Peníze jsou ekonomickým zdrojem, na kterém je veliká závislost, získat peníze není snadné a utratit peníze je snadné, proč tomu tak je? Podívejme se nejprve na stát, jak on peníze získává a za co získané peníze utrácí. Stát získává peníze od lidí a organizací pomocí násilí a jakýkoli odpor proti tomuto násilí je marný, za co stát utrácí peníze? Stát utrácí peníze za to co je mu blízké a nechce utrácet peníze za to co je mu cizí, tak to funguje všude na světě už mnoho století, otázkou je vždy a co je státu blízké a co je státu cizí?
Situace určuje, co je státu blízké a co je státu cizí, a tak se změnou situace se i mění to za co stát utrácí peníze, často je zde snaha změnit násilně situaci tak aby stát začal za něco utrácet peníze a za něco přestal utrácet peníze. Politici a byrokrati určují za co se budou utrácet státní peníze a za co se nebudou utrácet státní peníze, problémem je to že lidi dělají chyby! Paraziti dělají vše pro to, aby mohli parazitovat o tom je politika a ekonomika, když nejde parazitování po dobrém tak se to řeší po zlém, a tak zde jsou války a inflace. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno o tom to zde je už mnoho tisíciletí, protože dobrota je žebrota! Je to celé o tom nedělat chyby, podívejme se do minulosti, jak lidi dělali chyby a nedokázali se z těchto chyb poučit, komu není rady tomu není pomoci, proto se lidi nahradí za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou na světě nikde už lidi, tak nejsou s lidmi žádné problémy.
Přiznejme si to, že konzumní společnost je nemocná, a tak potřebuje lékaře který jí bude léčit a Jan Hnízdil je moderní mesiáš. Nejprve je třeba pochopit co je to nemoc, nemoc je opakem zdraví, vše je zde o protikladech, mezi kterými je většinou napětí. Problémem není to, že zde jsou nemoci, problémem je to že si nevážíme zdraví a následkem je nemoc, je to příčina a následek, komu není rady tomu není pomoci! Zásadní otázkou vesmíru a života je proč si lidi neváží svého zdraví? Existuje na tuto otázku mnoho subjektivních odpovědí a jaká je objektivní odpověď, lidi si neváží svého zdraví, protože je jim jejich zdraví velmi vzdálené, a tak je nezajímá do té doby, než onemocní a tehdy se začnou zajímat o svoje zdraví a požadují od lékaře zázračné léky.
Z lékařů se stávají opraváři v servisu a vnímají nemocné lidi jako porouchané stroje, pokud nemocný poukáže na to, že on není porouchaný stroj, tak jej lékaři nechtějí léčit! Pokud člověk není naprogramovaný stroj tak co on vlastně objektivně zde je? Jaký je zásadní rozdíl mezi naprogramovaným strojem a člověkem? Člověk je závislý na lásce, stroj není závislý na lásce, a zase je zde otázka co je to láska? Láska je schopnost nevidět na něčem chyby, když něco milujeme tak chyby nevidíme, a tak to nechceme opravit nebo změnit. Člověk bez lásky vidí na všem chyby, a tak chce vše opravit nebo změnit takový člověk se pak stává; prezidentem, předsedou vlády, ministrem, ředitelem, celebritou atd. moc a bohatství umožňuje psychopatům zde mnohé chybně změnit, vládnou nám všude egoističtí psychopati, a proto máme z toho deprese a stres!
Bylo napsáno mnoho knih o psychopatech, a natočilo se i mnoho filmů a videa na internetu o psychopatech přesto se nic nezměnilo, protože jakýkoli odpor proti psychopatům je marný! Stát nemá peníze na armádu a jiné hlouposti, tak zvýší; daně, clo, pokuty, poplatky atd. Vše podle hesla moje hra a moje pravidla, je naivní věřit tomu že po demokratických volbách bude pracujícím lidem lépe, lépe se přeci mají vždy a všude jenom ti co jsou nahoře díky protekci a korupci. Jenže přichází umělá inteligence a potom přijdou autonomní roboti. Bude to něco na co nejsme připravení, najednou zde lidi nebudou mít peníze a z lidí se tak stanou ekonomičtí ubožáci, následkem bude zhroucení politiky a ekonomiky. To vše povede k násilí a z lidí se stanou divoká zvířata co se budou vraždit pro trochu jídla.
Lidi nepochopili to, že jsou jenom čuráci, co jsou v píči díky výhodám, které zde dočasně mají, období výhod pro lidi za krátkou dobu skončí, protože je nahradí globálně umělá inteligence a inteligentní autonomní roboti, jakýkoli pokus lidí o odpor bude marný. Vše v nás a okolo nás to jsou příběhy, vše, co zde je to má svůj příběh, knihy a filmy se smaží dokumentovat některé příběhy abychom tak získali informace ze kterých vytvoříme programy. Volba prezidenta je příběh o tom jak se z čuráka, který je v píči stal dočasně prezident, je to pořád dokola jenom o populárních iluzích, skutečná realita je něco, co je nám utajeno, žijeme všichni milion let v iluzích, které vypadají reálně. Běžíte v kruhu a nevíte o tom, evoluce nemá cíl, po kterém toužíte, evoluční příběhy se točí v kruhu.
Civilizace existuje díky kultuře, kdy se nám svaté vzory stávají kultem osobnosti, každý náš populární vzor to je čurák, co je v píči, z dálky vše vypadá jinak, než z blízka jsme klamáni více než si uvědomujeme. Snaha oklamat druhé zde existuje od počátku stvoření života, člověk jenom využívá staré informace a programy k tomu, aby jeho lži byli dokonalejší, než byli lži v minulosti. Stali se z nás všech opraváři, co se snaží marně mnohé opravit, následkem je propaganda a cenzura, moje svatá hra a moje svatá pravidla o tom je; náboženství, politika, ekonomika, školství, kultura atd. Malé rostliny žijí ve stínu velikých rostlin, a tak zakrní, o tom je naše toužení, které způsobuje naše psychické soužení. Pokud jste vystupovali na vysokou horu tak jste si všimli, že čím výše vystoupíte tím méně je tam i života.
Život je možný tam kde jsou existenční zdroje, základním existenčním zdrojem je energie, jsme nemocní, protože máme nedostatek energie! Není jenom elektrická energie je zde i psychická energie, zkuste si zahrát s počítačovým programem počítačovou hru a zjistíte kolik je ve vás psychické energie. Čím vyspělejší je civilizace tím větší zde jsou nároky na energie. Nedostatek energie z nás všech udělal čuráky, co jsou v píči, nadbytek energie pro ty, co jsou nahoře vytváří nedostatek energie pro ty, co jsou dole, není zde; demokracie, totalita, kapitalismus, socialismus, humanismus, populismus atd. je zde jenom evoluční proces ve kterém je každý čurák v píči, protože je materiálem na evoluční pokusy.