Zpovědnice jako blog

Na našem internetu je stará stránka s názvem Zpovědnice, zde jsou hříšní moderátoři, co eliminují vše co je svaté a ochraňují to co je hříšné, z díla poznáme tvůrce. To mě vedlo k zamyšlení o tom, co kdyby stránka Zpovědnice byla jako blog, a hříšní moderátoři zde museli psát obsah této stránky a kontrolovat reakce, na jejich hříšné články. 
 
Pochopitelně by tato hříšná stránka okamžitě zanikla, díky malé návštěvnosti a zastaralému vzhledu. Konzumní očistec je zde díky dezinformacím. Stvořitel vyhnal lidi z ráje do očistce, a tak je zde logická otázka, díky čemu je zde vlastně konzumní očistec? Je třeba pečlivě rozlišit co je příčina a co je následek, většinou uvádíme na tuto otázku jenom následky nějaké příčiny a co je tou hlavní příčinou díky které je zde konzumní očistec. 
 
Tou příčinou jsou dezinformace, které používáme k tomu, abychom se měli dobře, následkem je to že se z lidí stali hříšníci, co žijí v konzumním očistci, svaté knihy jsou klasickou ukázkou použití dezinformací k manipulaci s lidmi. Pokud bychom zavřeli do vězení každého, kdo používá v EU dezinformace, tak by nikdo neplatil v EU už daně, každý kdo pracuje za mzdu a platí tak daně ten používá dezinformace, někdo je používá málo a jiný mnoho to je jediný rozdíl. 
 
Dezinformace je lež, která z dálky vypadá jako pravda, je to obrazně pavučina, do které pavouk chytne hloupou mouchu. V reklamě a politice se používají dezinformace, které vytvořili specialisté, vše je dneska jenom obchod a i tvorba profesionálních dezinformací je jenom komerční obchod. Proč od nás mizí peníze z naší práce do ciziny a nikdo to mediálně neřeší, média dneska slouží milionářům z ciziny, a proto používají dezinformace, a dělají z nás hlupáky a chudáky. Jsme pro cizinu jenom ekonomickými otroky, a nestojíme cizině ani za kvalitní potraviny a kvalitní spotřební zboží.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu