Zničí extremismus kulturní civilizaci

Jak si to uděláme takové to i budeme mít, vše je zde hra která má pravidla a limity, ten kdo svévolně egoisticky porušuje správná pravidla a správné limity, musí být z této hry vyloučen, zničí extremismus kulturní civilizaci? 
 
Extremismus zde existoval už před evolučním vznikem člověka a bude zde existovat, i když člověk zde evolučně jednou zanikne, extremismus je součástí toho konzumního systému s tím nic nejde udělat, jediné co můžeme udělat, je zajistit optimální globální GVKB kontrolu nad extremismem, a učinit z extrémismu malý problém, který nemusíme už řešit. 
 
Naskenujeme globálně lidi pomocí GVKB dotazníků, informace přenesme do GVKB počítačů a počítače budou řídit GVKB stroje a GVKB roboty, lidská těla potom optimálně recyklujeme, nejsou idioti, nejsou s idioty problémy. 
 
Všude budou; kamery, kontrolní rámy, čidla, mikrofony, atd. jakmile bude digitálně zaměřen někde na naší planetě nějaký oblečený člověk, tak jej policejní robot automaticky okamžitě eliminuje, a tělo se potom recykluje. 
 
Pokud bude člověk nahý a nebude mít u sebe věci nebo elektroniku, bude se brát jako zvíře, a tak nebude eliminován policejním robotem. Nebudou zde výjimky a imunita, lidské tělo a mozek je zastaralý model zaměstnance, moderní model zaměstnance je počítač s umělou inteligencí, který se na něco specializuje, počítač nepotřebuje; odpočívat, spát, jíst, atd. proto pracuje levně a rychle.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]