Změnit se musí hříšný svět, na svatý svět, a potom zde už nebudou hříšníci, chyba je na vrcholu mocenské pyramidy

Jak vyléčit hříšný svět? Pokud žijeme v hříšném světě je logické, že se z nás stanou hříšníci, tvrzení v tobě je chyba hříšníku, ty se musíš změnit, je lež jako věž! Změnit se musí hříšný svět, na svatý svět, a potom zde už nebudou hříšníci, chyba je na vrcholu mocenské pyramidy, kde jsou mocní a bohatí lidé, je třeba moc a bohatství předat umělé inteligenci, která se napojí na GVKB čipy v naší hlavě, pokud by politické volby mohli něco změnit, aby nám bylo existenčně lépe, tak by je egoistická elita zakázala. Svět dneska ovládá milion milionářů, z utrácení za luxus poznáme snadno, kdo patří mezi milion milionářů, co zde ovládají konzumní svět.

Peníze milionářům nesmrdí, o tom je kariéristické parazitování, pokud půjdeme do hloubky ekonomiky a politiky, zjistíme, že vše je o svatých prioritách, podle kterých žijeme, konzumní priority dělají z lidí loutky, které ovládá globálně milion milionářů. Tak jako evolučním vývojem prochází ekonomika tak i evolučním vývojem prochází egoistická manipulace s lidmi, místo okovů na nohou, zde jsou dluhové okovy, které z lidí dělají otroky konzumního systému.

Pokud cena zlata vyletí nahoru, tak to znamená, že peníze nejsou už kryté zlatem, a jsou to jenom papíry, s velmi malou hodnotou. Následkem peněz nekrytých zlatem, jsou ekonomické světové krize, nebo války, za vším je ekonomika a politika, jde o to egoisticky manipulovat s lidmi tak, že zde pro ty co jsou nahoře, bude ráj, a pro ty co jsou dole, zde bude peklo. Vše je ovládané pravidly, a za porušení pravidel je trest, elita se snaží o to, aby pomocí egoistických pravidel, proměnila pracující lidi v loutky.