Změní virtuální revoluce naši civilizaci?

Každá revoluce mění naše priority, v současnosti je prioritou být úspěšní v nějaké úzké specializaci, následkem je proměna lidí na egoistické bestie, virtuální revoluce eliminuje svět výhod a jistot, vše zde bude založeno na rychle a levně, skončí období dojíždění za prací nebo stěhování se do míst kde je práce, jedinou prací bude pro lidi jenom virtuální realita, fyzicky už lidi nebudou pracovat! 
 
Na fyzickou práci budou jenom roboti s umělou inteligencí, lidi budou jenom na práci ve virtuální realitě, která se bude neustále měnit. Práce ve virtuální realitě bude obrazně jako šachová hra, budeme muset mnoho využívat inteligenci a představivost. Skončí doba, ve které pro nás důležité vědomosti, vědomosti nebudou mít už hodnotu, hodnotu bude mít genialita, pomocí které porazíte konkurenty. 
 
Místo peněz a vlastnictví zde bude jenom popularita ve virtuálním světě, realita už nebude nikoho zajímat, filmy už nebudou snímané pomocí objektivu kamery, ale budou vytvářené jenom pomocí umělé inteligence, nikoho nebude už zajímat, jak vypadáš a kolik je ti let, nebo jaké máš pohlaví, důležité bude jenom to, co budeš znamenat ve virtuální realitě, kterou bude mít pod kontrolou GVKB inteligence, a umělá inteligence eliminuje všechny pokusy o trollování a spamování. 
 
Skončí období anonymity ve virtuálním světě, nastane hon na egoistické parazity, parazitům se zablokuje trvale přístup do virtuální reality a tím se z nich stanou psychičtí ubožáci žijící na okraji civilizace. Mnozí dneska nechápou to, jakou bude mít hodnotu popularita ve virtuálním světě, protože myslí a žijí jako egoistické bestie, vše je zde ale dočasně, egoistické bestie budou eliminované z digitální civilizace!
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu