Zločin který nikdo nevidí

Přerozdělování peněz těmi co mají moc, je zločin který nikdo nevidí, nadbytek je zde díky nedostatku, aby se měli dobře prezidenti a ředitelé, tak se musí mít zle dělnická třída, a je jedno jestli je zde kapitalismus nebo socialismus, rovnost je zde jenom v tom, že všichni musí jednou zemřít.

Pokud by odbory zajistili zvýšení platů dělnické třídě tak by okamžitě došlo ke zvýšení cen a tím by pro dělníky zůstala stejná kupní síla, závidíte lidem na západě větší platy, ale nevidíte že tam u mnohého jsou i větší ceny!

Díky automatizaci a optimalizaci se vyprodukuje nadbytek hodnot, a tak je snadné začít přerozdělovat peníze, a tím vytvořit kulturu ve které jsou ti co jsou nahoře, a ti co jsou dole. Dělníci žijí nuzně od výplaty k výplatě, a ti co jsou nahoře, mají veliké rezidence a mnoho dobře zaplacených sluhů.

Vše je o protekci, díky protekci se můžou zde mít velmi dobře příživníci, následkem je nepružná ekonomika, která se jistě zhroutí a následuje revoluce nebo válka. Práce za minimální mzdu je zločin který nikdo mediálně a politicky nevidí, tvrzení že nejsou peníze na větší minimální mzdy, to je lež jako věž. Peníze na větší minimální mzdy jsou, ale to by ti co jsou nahoře měli menší zisky, ze svého egoistického parazitování.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu