Zlí lidé násilím ovládají dobré lidi

Když čtu to, co lidi napsali, nebo poslouchám to, co lidi říkají, tak zjišťují, že lidi jsou pyšní a hloupí, a je jedno jestli jde o dělníky nebo profesory, kde je jádro problému, že lidi jsou pyšní a hloupí. Jádrem problému je lidská dobrota, základem života je zlo, silné je zlé k slabému, podívejte se do přírody, zde není dobrota, silné zabíjí slabé, a mnohdy se už děti, zabíjejí mezi sebou, protože jsou agresivní.

Nejhorším trestem je pro lidi samovazba, protože zde nemohou být zlí, protože jsou sami se sebou, a být zlý sám k sobě, to nikomu nepřinese užitek. Představme si to, že nějakého mocného a bohatého člověka zavřeme na rok do samovazby, co se s ním psychicky stane? Ten člověk ztratí rozum, a stane se z něj psychický ubožák s nulovou hodnotou, a to jenom díky tomu, že musel být rok dobrý.

Zlý člověk potřebuje okolo sebe mnoho lidí, kterým on může ubližovat, díky tomu že je mocný a bohatý, v centru konzumního systému, jsou proto jenom zlí lidé, a dobrého člověka zde nenajdete, dobrý člověk je ubohou loutkou, kterou ovládají zlí lidé, a je jedno, jestli je zde; demokracie, kapitalismus, socialismus, komunismus, feudalismus, nacismus, buddhismus, islamismus, centralismus, byrokratismus atd. všechny ideologie, jsou založeny na tom, že zlí lidé násilím ovládají dobré lidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *