Přeskočit na obsah

Život v ráji si musí každý hříšník zasloužit

Podívejme se do přírody zde není protekce a imunita, zde si musí každý zasloužit to, že může v přírodě existovat, nemůžeme zalévat plevel a krmit parazity, dobrota je žebrota. Pokud to dneska už nejde s lidmi po dobrém tak se to vyřeší po zlém a každý člověk dostane do hlavy umělou inteligenci která hříšný mozek odřízne od reality, a tak se konečně z hříšných čertů stanou svatí andělé.

Realita nebyla nikdy nikde ideální, a proto vzniklo mnoho náhražek za realitu jako je; politika, náboženství, sekty, pohádky, pověry, mytologie, symboly, fetiše, móda, reklama, drogy, virtuální realita atd. ideální náhražkou za očistec je jenom umělá inteligence, není pokušení tak není ani hříšnost, vše se dneska digitalizuje a na člověka jsme zapomněli, a tak to napravíme a tím očistec konečně rájem nahradíme.

Politika chce pomocí zákonů změnit očistec na ráj, náboženství chce pomocí víry v zázraky změnit čerty na anděly, to vše je pitomost, jediné, co může fungovat je umělá inteligence. Bez umělé inteligence je člověk oblečenou opicí a s umělou inteligenci se z člověka stane robot na dálkové ovládání.

Aby se neplýtvalo umělou inteligenci tak se nejprve lidi budou každý rok testovat na tělesnou kvalitu, pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, eliminujeme takto za deset let degeneraci a přelidnění a potom si už lidi konečně zaslouží to, že každý hříšník dostane napojení mozku na umělou inteligenci.

Štítky: