Život v ráji si musí každý hříšník zasloužit

Podívejme se do přírody zde není protekce a imunita, zde si musí každý zasloužit to, že může v přírodě existovat, nemůžeme zalévat plevel a krmit parazity, dobrota je žebrota. Pokud to dneska už nejde s lidmi po dobrém tak se to vyřeší po zlém a každý člověk dostane do hlavy GVKB čip který hříšný mozek odřízne od reality, a tak se konečně z hříšných čertů stanou svatí andělé.

Realita nebyla nikdy nikde ideální, a proto vzniklo mnoho náhražek za realitu jako je; politika, náboženství, sekty, pohádky, pověry, mytologie, symboly, fetiše, móda, reklama, drogy, virtuální realita atd. ideální náhražkou za očistec je jenom GVKB čip do hlavy, není pokušení tak není ani hříšnost, vše se dneska digitalizuje a na člověka jsme zapomněli, a tak to napravíme a tím očistec konečně rájem nahradíme.

Politika chce pomocí zákonů změnit očistec na ráj, náboženství chce pomocí víry v zázraky změnit čerty na anděly, to vše je pitomost, jediné, co může fungovat je GVKB čip do hlavy. Bez čipu v hlavě je člověk oblečenou opicí a s čipem v hlavě se z člověka stane GVKB robot na dálkové ovládání.

Aby se neplýtvalo čipy tak se nejprve lidi budou každý rok testovat na kvalitu a vadní jedinci se eliminují v krematoriu, pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, eliminujeme takto degeneraci a přelidnění a potom si už lidi konečně zaslouží to, že každý hříšník dostane do hlavy GVKB čip.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *