Život v konzumním očistci je na hovno

Statistiky jasně okazují to, že je život v konzumním očistci na hovno a naděje na to, že bude líp to je utopie. Často je slyšet že je třeba se snažit o to se mít dobře, tak to nefunguje, protože ti, co jsou nahoře z vysoka serou na ty, co jsou dole. Nebude to trvat dlouho a bude se zde vše optimalizovat a automatizovat, to povede ke globální nezaměstnanosti a tím i bídě.

V dnešní době je většina pracovních míst uměle vytvořená, aby zde nebyla veliká nezaměstnanost, problém s nezaměstnaností není nový, v minulosti tento problém řešili; války, hladomory, pandemie atd.

Veliké optimální investice by mohli vytvořit dlouhodobě globálně veliké množství pracovních míst, zde je problém s návratností těchto investic nikdo nechce plýtvat penězi. Žijeme v nejisté realitě, kde je jistá jenom smrt, jsou zde; pandemie, války, katastrofy, extrémismus, vandalismus atd.

Mnoho lidí investuje do studia vysoké školy a po vystudování nenajdou zde optimální zaměstnání, a stejně tak se i investuje do zboží které se neprodá za optimální cenu, kde je chyba? Chybou je vždy nedostatek kvality v nás a kolo nás, nahradíme proto nekvalitní lidi za kvalitní roboty, nejsou zde hříšníci tak zde není konzumní očistec, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrnách vyrábět roboty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *