Život má logiku a smysl když jsi nahoře a nemá logiku a smysl když jsi dole, následkem jsou kariéristické závody

Právě jsem se nachladil a tak je mi blbě a mám zkaženou náladu, koukl jsem se na internet, jestli se to dá léčit? Prý to léčit nejde, a samo to za krátkou dobu odejde, to mě moc nepotěšilo, jak bacit bacila? Co je to vlastně nemoc? Nemoc je to, že něco nefunguje optimálně, a na opravě se právě pracuje, pokud se to nepodaří opravit tak je často nemoc ukončená smrtí. Vše co je zde živé, to je zde dočasný evoluční experiment s nulovou hodnotou, evoluce obrazně hodí kostkou, a řekne, ten evoluční experiment se mi nepovedl, a eliminuje něco živého, o tom to zde je.

Má vůbec život člověka logiku a smysl, když jsme zde jenom dočasným evolučním experimentem? Život má logiku a smysl když jsi nahoře a nemá logiku a smysl když jsi dole, následkem jsou kariéristické závody o místo; prezidenta, předsedy vlády, předsedy politické strany, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, notáře, profesora, ředitele, celebrity, atd. trpaslík, který je na vrcholu svojí kariéry, si potom připadá jako obr. Vše zde je jenom loutkové divadlo, ano, každý člověk od narození do smrti je jenom loutkou, kterou ovládají jeho závislosti, abychom mohli egoisticky žít, musíme svoje závislosti uspokojit.

Ty jsi sobec, že se nestydíš! Ten druhý je; vůl, sobec, egoista, blbec, pitomec, psychopat, idiot, blázen, atd. sebekritika vyšla z módy! Je prezident zdravý? Prezident je těžce nemocný, a měl by proto léčen a vyléčen, jako jeho lékař bych mu doporučil, aby se šel podívat dneska do krematoria, ať ví, co jej brzo čeká, všude už byl, ale v krematoriu ještě nebyl. Z prachu vše vzniká a v prach se to zase po čase rozpadá, jenom božská energie je zde na věčné časy, protože ona je následkem, napětí mezi protiklady.