Život je plný tajemství

Vše, co je živé to má schopnost růstu a rozmnožování, na počátku zde byl život velmi jednoduchý a po dlouhé době se začal život stávat složitým díky tomu, že zde byla snaha o to se dobře mít. Vše, co je živé to je situací vytvořeno a nastaveno situací, situace pomocí evoluce vytvořila ekosystém plný různých forem života, život je spojen s prací, práce je pevným bodem, kolem kterého se veškerý život točí.

Pokud je práce složitá tak je k ní potřeba geniální inteligence, s inteligencí je zde mnoho problémů, největším problémem inteligence je to že často chybuje, aby inteligence chybovala co nejméně tak se to řeší pomocí specializace, problém nastává u spolupráce, kdy to, co je specializované neumí spolupracovat s tím co je specializované na něco jiného, následkem je často použití násilí, které většinou používá silné k slabému. 

Vše je zde naprogramovaný dočasný evoluční experiment, problémem zde jsou nečekané změny, které způsobují chyby a tím problémy, aby se mohli problémy se změnami vyřešit tak se musí neustále nahrazovat staré a nové a chybné za správné, s nahrazováním to není jednoduché, protože s nahrazováním je mnoho problémů a je to náročné ekonomicky a časově. Nebude to trvat dlouho a člověk bude nahrazen evolučně za umělou inteligenci a autonomní roboty.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.