Život je o tom být potřebným

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37646770020/

Zde se ten kdo něco jistě neví, ptá cizích lidí na odpověď, na jeho soukromé problémy a lidi správnou odpověď neznají, je to obrazně jako když potřebujete náhradní díl na osobní auto, tak se nebudete logicky v potravinách ptát, kde mají náhradní díl na vaše auto. Zde je totiž jenom prodejna základních potravin, a neprodávají se zde náhradní díly na auta, na internetu je veliká nabídka informací a programů, vyhledávače vám s vyhledáváním stránek a specializovaných informací pomohou. 
Nejčastěji je zde naivní otázka od adolescentů, pokud adolescent takovou otázku položí jiným adolescentům ve svém okolí, tak dostane ubohou odpověď a zde dopadne většinou stejně, a nechápe, že chyba je v tom, že se špatně ptá, na špatném místě. Komu není rady tomu nelze ani pomoci, uzavřeli jste se do svého světa adolescence, a dokud se nestanete dospělými, které zajímá to, aby byli zde profesionálně potřebnými, tak budete mít deprese. 
Problém ekonomické a ideologické zaostalosti je problémem adolescence, 99% lidí na světě je ve svém myšlení a konání adolescenty, adolescentem může být dokonce i prezident nebo ředitel, pouze 1% lidí na světě není adolescenty, protože myslí jako dospělý člověk. Dospělost je o tom být profesionálně potřebným, a díky tomu se zde mít i velmi dobře, život je o tom být potřebným. K čemu je produkt, který nikdo nepotřebuje? 
Mnoho lidí zde má vysokou školu, a nikdo je zde na nic už nepotřebuje, jak je to proboha možné? Hodnotu má to, čeho je zde málo, pokud je zde mnoho lidí, co mají vysokou školu, tak nemá už vysoká škola hodnotu pro zaměstnavatele. Na internetu je mnoho stránek, které nikdo nepotřebuje, protože tyto stránky nemají žádnou hodnotu, hodnotu má originální zboží a originální člověk, k čemu je nám kopie originálu, nebo člověk, který jenom uboze kopíruje nějaký hodnotný originál, který je nám svatý. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu