Život je někdy jako počítačová hra

Člověk mění mnoho tisíciletí konzumní svět, ve kterém žije a svět ve kterém člověk žije mění zase člověka, s příchodem televize a internetu se začal rychle měnit svět ve kterém člověk žije a začal se i měnit člověk. Život je někdy jako počítačová hra, místo dialogu v rodině je zde virtuální rodina, ve které nejsou už osobní vztahy, je to zcela nová realita, ve které se stáváme pro druhé jenom virtuální loutkou s nulovou hodnotou.

Z pasivního konzumenta informací a programů se najednou stává aktivní součást virtuální reality, končí období, ve kterém byla lež oblečená do krásného oblečení, dneska je lež už nahá, protože jsme díky virtuální realitě odhalili všechny lži, které z nás dělali mnoho tisíciletí pitomé ubožáky. Víme už to že Bůh a jeho syn Ježíš Kristus to je jenom populární maskot s nulovou evoluční hodnotou, který používá elita k tomu, aby z nás udělala pitomé ubožáky, jenom na mediálním divadle mohou být možné zázraky, v konzumní realitě nemají zázraky co dělat.

Tak jako už není v novém počítači běžná DVD mechanika, tak to nebude už trvat dlouho a nebude zde ani politika která je stejně všude jenom bojem o státní koryta, vše je zde dočasně a vše se recykluje. Přichází doba virtuálních herců ve filmu a na internetu, vše jde dneska rychle a levně naprogramovat, poznat dneska co je realita a co je jenom naprogramovaná iluze to je velmi obtížné, mnoho starých specializací začíná rychle zanikat.

Nevznikají už nové specializace, které by dokázali eliminovat nezaměstnanost a tím i bídu. Díval jsem se na nabídku u hodinek a byl jsem z toho unavený, přitom jsou hodinky k ničemu, protože každý má u sebe mobilní telefon, který je mnohem lepší než všechny hodinky, ceny mobilních telefonů jsou dneska tak malé, že může mít mobilní telefon i bezdomovec nebo malé dítě.