Vesmír je naprogramovaný stroj a tento nekonečně veliký stroj, potřebuje mozek a tím mozkem je inteligentní život ve vesmíru, nejsme jediným ekosystémem ve vesmíru vesmír je plný ekosystémů a každý ekosystém je originální, protože vznikl za jiných existenčních podmínek. Vše, co je veliké to je složené z malého, nedávno si vědci mysleli že atom je to nejmenší, co existuje ale potom zjistili, že existují i mnohem menší částice, než je atom.

Posledních sto let se vynakládají globálně obrovské investice na vědecký a technický výzkum, abychom odstranili zaostalost a tím i ubohost. Ve Windows 11 je správce úloh a zde se můžeme podívat na to, jak jsou vytížené systémy v počítači, a tak zjistíme co je nejslabším článkem našeho počítače, pevnost řetězu určuje nejslabší článek, o tom to zde všude je.

Nejslabším článkem je zde zaostalost a neochota zaostalost eliminovat. Podívejme se na to, jak ekonomicky a politicky funguje EU a dojde nám to, že EU optimálně nefunguje díky zaostalosti, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v dobrotě k tomu, co si dobrotu nezaslouží, EU je špatný hospodář, který zalévá plevel a krmí parazity, to logicky vede k problémům, na které není řešení!

Potřebujeme v EU nahradit vysokoškoláky za EU umělou inteligenci, práce vysokoškoláků je drahá a nekvalitní, zavřeme v EU vysoké školy a maximálním možným vzděláním bude vyučení nebo maturita, zrušíme v EU vysokoškolské tituly. Tak jako inteligentní stroje nahrazují práci dělníků, tak umělá inteligence nahradí práci vysokoškoláků. Co je to vlastně ta umělá inteligence?

Umělá inteligence je o veliké paměti hodnotných aktuálních optimalizovaných informací, díky které je možné porovnávání a tím se eliminují chyby, v současnosti už nenápadně začíná globální umělá inteligence hromadit hodnotné aktuální optimalizované informace pomocí operačních systémů a pomocí internetu, anonymita v digitálním světě je iluze.

Budete už brzo naskenováni a získané informace se použijí k tomu, že zde bude robot prezident vyznamenávat roboty, práce pro lidi za mzdu už nikde v EU nebude, nakonec všude budou cedulky vstup povolen jenom robotům a lidem je vstup zakázán všude budou kontrolní rámy, které odhalí člověka, který by se chtěl maskovat za robota, aby se dostal jako vandal tam, kde je lidem vstup zakázán.