Život je mozkem vesmíru

Vesmír je naprogramovaný stroj a tento nekonečně veliký stroj, potřebuje mozek a tím mozkem je inteligentní život ve vesmíru, nejsme jediným ekosystémem ve vesmíru vesmír je plný ekosystémů a každý ekosystém je originální, protože vznikl za jiných existenčních podmínek. Vše, co je veliké to je složené z malého, nedávno si vědci mysleli že atom je to nejmenší, co existuje ale potom zjistili, že existují i mnohem menší částice, než je atom.

Posledních sto let se vynakládají globálně obrovské investice na vědecký a technický výzkum, abychom odstranili zaostalost a tím i ubohost. Ve Windows 11 je správce úloh a zde se můžeme podívat na to, jak jsou vytížené systémy v počítači, a tak zjistíme co je nejslabším článkem našeho počítače, pevnost řetězu určuje nejslabší článek, o tom to zde všude je.

Nejslabším článkem je zde zaostalost a neochota zaostalost eliminovat. Podívejme se na to, jak ekonomicky a politicky funguje EU a dojde nám to, že EU optimálně nefunguje díky zaostalosti, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v dobrotě k tomu, co si dobrotu nezaslouží, EU je špatný hospodář, který zalévá plevel a krmí parazity, to logicky vede k problémům, na které není řešení!

Potřebujeme v EU nahradit vysokoškoláky za EU umělou inteligenci, práce vysokoškoláků je drahá a nekvalitní, zavřeme v EU vysoké školy a maximálním možným vzděláním bude vyučení nebo maturita, zrušíme v EU vysokoškolské tituly. Tak jako inteligentní stroje nahrazují práci dělníků, tak umělá inteligence nahradí práci vysokoškoláků. Co je to vlastně ta umělá inteligence?

Umělá inteligence je o veliké paměti hodnotných aktuálních optimalizovaných informací, díky které je možné porovnávání a tím se eliminují chyby, v současnosti už nenápadně začíná globální umělá inteligence hromadit hodnotné aktuální optimalizované informace pomocí operačních systémů a pomocí internetu, anonymita v digitálním světě je iluze.

Budete už brzo naskenováni a získané informace se použijí k tomu, že zde bude robot prezident vyznamenávat roboty, práce pro lidi za mzdu už nikde v EU nebude, nakonec všude budou cedulky vstup povolen jenom robotům a lidem je vstup zakázán všude budou kontrolní rámy, které odhalí člověka, který by se chtěl maskovat za robota, aby se dostal jako vandal tam, kde je lidem vstup zakázán. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *