Rubriky
Kariérismus

Život je hra a pravidla určují ti co jsou nahoře

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Obrazně ti co jsou nahoře, určují těm co jsou dole, co mají uvařit a jak to mají uvařit, potom ti co jsou dole, musí konzumovat to co se uvařilo. Přitom ti co jsou nahoře nemusí konzumovat to co jedí ty co jsou dole, když jsem byl na vojenském letišti v Českých Budějovicích v roce 1973 tak zde byla kuchyně pro; vojáky, důstojníky, letce.

Společnost byla vždy rozdělená na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, války v nahotě odhalují to že ti co jsou dole nemají pro ty co jsou nahoře žádnou hodnotu, hodnotu zde mají jenom ti co jsou nahoře a tak rozhodují o nás bez nás. Život je hra a pravidla určují ti co jsou nahoře, v přírodě pravidla určuje situace a tak v přírodě nejsou potřeba ti co jsou nahoře.

Vše je zde o pravidlech podle kterých se vše uvaří, pokud se v minulosti někdo pokusil tato svatá pravidla kritizovat, tak většinou se z něj stal mučedník, jako byl třeba Jan Hus kterého ti co byli nahoře upálili jako kacíře. Náboženství, politika, reklama, školství, pohádky, atd. to vše jsou svatá pravidla, která z nás učinili psychické a ekonomické ubožáky, co musí konzumovat to co jim nechutná!