Život je film, který končí smrtí

Opice nemají žádnou kulturu a tak žijí v přírodním ráji, člověk vytvořil kultu a tak žije v kulturní civilizaci. Kultura vznikla díky veliké lásce k něčemu, co nám bylo mnoho svaté. Na počátku naší kultury jsme milovali zvířata, sfinga v Egyptě měla hlavu lva a později byla upravena na lidskou hlavu, zde je jasný důkaz přechodu od uctívání zvířat k uctívání mocných lidských autorit. Zajímavé jsou i některé mystické postavy boha s tělem člověka a se zvířecí hlavou, zde je jasný přechod od kultu zvířat ke kultu lidí.

Vůdce začal, byl pro nás důležitější než šelmy, se kterými jsme museli bojovat o naší existenci, kult vůdce je možno spatřit u Adolfa Hitlera, který se nechal nazývat vůdcem a jako vůdce i myslel a konal. Nedávný pohřeb Václava Havla ukázal na to, že kult vůdce, je zde s námi pořád, lidi milují své ideologické vůdce a tak jim květiny na hrob přinášejí. Lidi ale svoje vůdce pečlivě pozorují, a pokud má vůdce třeba krátké kalhoty, tak se mu smějí, vůdce musí tedy pečlivě sledovat, jak vypadá a co dělá, aby se mu lidi nesmáli a nekritizovali jej za jeho drobné chyby.

Život je film, který končí smrtí, každý je zde divákem i hercem, jediným problémem je že dosud nemáme dálkový ovladač abychom mohli v našem životě přepínat filmové kanály, na tomto problému se ale už pracuje a jakmile lidská duše vstoupí do virtuálního světa a opustí ubohé zastaralé lidské tělo, tak zde budou i dálkové virtuální ovladače a budeme si moci volit filmové kanály v našem životě bohužel i ti druzí budou volit jestli se na nás podívají a tak se z nás logicky rychle stanou bezcharakterní a bezcitní sobečtí herci co se podobají prezidentům a řiditelům.

Tak jako nás zajímá sledovanost u naší stránky na internetu tak nás bude zajímat mnoho, jak druzí sledují náš život, začneme vytvářet originální virtuální planety a lákat na tyto planety diváky, film Malý princ popisuje to, že bude mít každý člověk svojí planetu a je zde malé dítě, které tyto planety navštěvuje. Díky bohu se smát sobeckým sviním mohu, tak to je že ten druhý sobecká svině je. V této meditační myšlence je skryté semeno nové kultury, jakmile se mu podaří v tobě hluboce zakořenit, proměníš se z hloupé opice na kulturního člověka.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]