Život je doba mezi narozením a smrtí

Něco zde žije dlouho a něco zde žije krátce, ale vše co žije to jistě i zemře. Vše co je zde živé to je evolučním experimentem, to co se evoluci povede, to se zde má dobře, a to co se nepovede, to se zde má zle. 
 
Vše evolučně směřuje k veliké rozmanitosti, vše se zde na něco úzce specializuje, univerzálnost je zde vzácnou výjimkou. Lidi jsou nespokojení s realitou a tak unikají do nereálného světa pomocí; snů, pohádek, náboženství, drog, dezinformací, atd. nejde ale utéci daleko před realitou, tak jako nejde utéci před smrtí. 
 
Neřeš to, co stejně nemůžeš vyřešit, a zapal si cigaretu, nebo se napij piva, tak uvažuje většina lidí, následkem je to, že se problémy hromadí, a následkem je to, že nás problémy zavalí a tak je v depresi; politika, ekonomika, morálka, filosofie, rodina, školství, psychika, atd. co s tím uděláme? 
 
Jsou to příčiny a následky, co je prvotní příčinou, díky které vše vzniklo, a tím evolučně vzniknul i člověk. Prvotní příčinou je vznik času, čas měl na vše čas a následkem bylo Absolutno a v něm člověk, jsme jenom loutkami, které ovládá čas, dokud žijeme, máme čas, když zemřeme tak už čas nemáme, sice říkáme, že čas nemáme, ale ve skutečnosti tím říkáme, že máme jiné priority. 
 
Čas je mince, kde na jedné straně je neklid, a na druhé straně je klid, někdo to spatřuje jako zapnuto a vypnuto, tak fungují programy v počítači. Ráno vyjde slunce a vše se uvede do neklidu, večer slunce zajde a vše se uvede do klidu, vše zde pulzuje a tak po úspěchu zde neúspěch je. 
 
Každý zde má svoje soukromé starosti, někdo se stará jenom o sebe a jiný se stará zase o cizí, máme jenom to, o co se trvale staráme, vše co nahromadíme, se nakonec stejně dostane dědicům, nebo společnosti. Ten kdo nemá zde hodnotu pro evoluční systém, je zde jenom mrtvola na krátké dovolené, většina lidí je zde bohužel jenom mrtvolou na krátké dovolené, a tím nemá jejich život zde logiku a smysl. 
 
Žít jenom pro egoistické parazitování, je pro většinu mocných ubožáků jediným smyslem jejich existence, čas má dost času na to, aby poznal, kdo zde byl pro evoluci hodnotný, a kdo zde byl nehodnotný, z dálky vypadáme stejně, teprve z blízka spatříme to, že se lišíme fyzicky a psychicky, někdo zde je už v budoucnosti a jiný je ještě v minulosti. 
 
Nemá smysl se snažit změnit člověka, smysl má jenom lidi nahradit za roboty, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, běž se podívat do krematoria, ať víš, co tě bude brzo čekat díky tomu, že ti programy a stroje, vezmou jistoty a výhody.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu