Problémy mají za následek vznik inteligence a vědomostí, která se snaží problémy vyřešit, pokud inteligence a vědomosti jednice nestačí, a tak se využívá inteligence a vědomosti mnoha jedinců co spolupracují organizovaně na řešení problémů. 

Pokud se nám podaří vyřešit veliký problém tak to netrvá evolučně dlouho a je zde nový veliký problém, vyřešili jsme problém s tím, že jsme se měli zle, ale tím vznikl problém s přelidněním a degenerací, z lidí se najednou stal egoistický invazní druh, který škodí přírodě.

Potom jsme vymysleli daně a peníze, následkem byl vznik centralizace a monopolů, ze všech lidí se tak stali sluhové, co mají mnoho pánů a tím mají problém s tím, jak se zavděčit mnoha pánům?

Místo pravdy je zde propaganda a cenzura, místo lásky zde jsou daně a peníze, místo lidí zde budou brzo stroje a programy, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy o tom je naše evoluční budoucnost, vše je zde evolučně dočasně a vše se recykluje.

Lidi to byla testovací verze, co se nepovedla a finální verzí budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory. Tím zde skončí evoluční experiment, ve kterém si oblečené opice hráli na; boha, mesiáše, proroka, guru, papeže, krále, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, soudce, profesora, celebritu, ředitele atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..