Život bez štěstí je nám peklem

Je zde mnoho náhražek za štěstí ale toto falešné štěstí je zde jenom několik hodin a potom zmizí. Pravé štěstí je jenom v ráji pro anděly jenže lidi nejsou andělé, a tak žijí jako čerti v pekle kde je místo štěstí jenom neštěstí. Realita s reálnými pravidly to je peklo, vše, co je živé to žije v pekle, není zde přírodní ráj, ale je zde přírodní peklo!

Ráj existuje jenom ve světě iluzí, jako jsou sny nebo pohádky, zde není omezení reálnými pravidly, proto se používají drogy, které nás vzdálí na omezený čas od reality. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme všichni čerti, co žijí v pekle, po smrti nic pro čerty není, věříme na ráj nebo převtělení, protože jsme naivní jako malé děti.

Politika chce udělat z pekla ráj a náboženství chce z čertů udělat anděly, to je naivní utopie, z hovna bič nikdo neuplete. Všechny informace, které získáváme od narození do smrti to jsou jenom sračky, co jsou nám v životě na hovno, a tak ti co jsou nahoře serou na ty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti.

Mám velikou knihovnu a když se pokusím o to číst nějakou knihu tak konstatuji, že v knize jsou jenom samé sračky, a tak knihu zavřu, stejné je to i v televizi nebo na internetu, všude samé informační sračky, co jsou nám v pekle na hovno. Teoreticky by měl být projev prezidenta v pekle pro čerty hodnotný, ale prakticky to jsou zase jenom samé sračky, je vůbec možné s tím něco udělat, že čertů je v pekle jako sraček?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.