Život bez seberealizace je očistec

Ano, bezprizorní ubožáci na nás ekonomicky parazitují. Většina lidí na světě je bezprizornými ubožáky, problémem je že bezprizorní ubožáci se rychle rozmnožují a stávají se tak invazním druhem který parazituje na ekonomice a politice. Kdo je, a kdo není bezprizorní ubožákem? Zde platí z díla poznáme tvůrce, u bezprizorných ubožáků není žádné dílo které by dokázali samostatně vytvořit, v mnohém se bezprizorní ubožáci podobají včelám které znají jenom otrockou práci pro společnost, a neznají seberealizaci.

Život bez seberealizace je očistec, celé je to o tom čemu dáme protekci, jak si to uděláš takové to máš, dobrota je žebrota, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest. Všeho zkuste a dobrého se držte, každý je zde originálem v originální situaci, co je pro jednoho správné to je pro jiného chybné, život je hra o hodnoty, čím větší hodnoty jsou ve hře tím více je hra obtížnější. Všechny univerzální rady jak se rychle a snadno stát v něčem úspěšný jsou teorie které v praxi nefungují, každý si musí najít svoji cestu ke štěstí.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu