Proč má každý mnoho problémů, které mu ze života dělají očistec? Vše zde jsou příčiny a jejich následky, problémem je zde naše malá hodnota, stali se z nás všech nuly a podle toho se s námi i zachází důkazem jsou; války, inflace, vandalismus, totality, dogmatismus atd. rovnost je zde jenom ve smrti.

Všechny problémy se řeší jenom povrchně, máš psychické problémy tak si vezmi léky na psychiku a neotravuj už specialisty na psychiku, nikoho nezajímá to, že jsi nula, protože je to přeci tvůj problém. Vidím řešení ve virtuální realitě, přemístíme se všichni do virtuální reality a naše genetická těla eliminujeme v krematoriu.

Ve virtuální realitě nebudeme už mít s ničím problémy, protože zde bude mít vše pod kontrolou jenom globální umělá inteligence, budeme se moci vraždit nebo páchat sebevraždy, protože vše bude jenom iluzí, bude to jenom hra bez konce, budeme jenom programem ve virtuální realitě a neustále se budeme aktualizovat abychom nechybovali.

Nebude se ti líbit násilí tak si budeš moci hrát na boha nebo na krále, vše bude pro nás ve virtuální realitě možné, skončí tak temná doba, ve které jsme byli nulou, která zde byla dočasně. Život bez problémů bude normální, blahoslavení jsou ti, co mohou žít jenom ve virtuální realitě, protože zde budeme všichni svobodní na věčné digitální časy.