Žít znamená chybovat

Život existuje díky závislostem, smrt ukončuje všechny závislosti, které má to, co je živé, pokud chceme porozumět sobě a svému okolí tak musíme vědět co to jsou závislosti, závislosti jsou pevným bodem, kolem kterého se zde vše točí, pověz mi, jaké máš závislosti a já ti povím jaké máš problémy.

Většinou si závislosti spojujeme s tím, co nám škodí ale závislosti nám i přinášejí užitek, teoreticky by stačilo jenom nahradit závislosti co nám škodí za závislosti co nám přinášejí užitek. Prakticky to ale nikdo nedokáže, protože naše schopnosti a možnosti jsou mnohým omezené, podívejme se třeba na hříšné závislosti, které nám brání v tom abychom mohli opustit konzumní očistec a dostat se tak do psychického ráje.

Podívejme se do minulosti naší konzumní kultury a dojde nám to, že se u mnohého změnil jenom povrch podle situace a pod povrchem je zde mnohé stejné mnoho tisíciletí, vše je jenom pokrytecké divadlo, ve kterém pod maskou mocného krále je ukryt bezmocný ubožák, je to celé jenom reklama, která nás klame od narození do smrti, pomocí toho že z dálky vypadá vše jinak než z blízka.

Všeho zkuste a dobrého se držte, nevěřte dobrým radám od cizích lidí, pokud by měli dobré rady hodnotu zlata, tak by se jistě prodávali za zlato. Žít znamená chybovat, není na světě člověk ten, co by nikdy nechyboval, podívejme se na současnost, jak politici amatérsky neustále chybují, protože nejsou profesionály. Naštěstí už brzo zde bude robot prezident vyznamenávat roboty, lidi se z civilizace přemístí do rezervací a takto už zde nebudou chyby co dělají lidi, nejsou lidi tak nejsou chyby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *