Žít v zaostalém národě není ekonomické

Elita vytvoří problémy, a potom nabídne pomoc s vyřešením problému za peníze, je to tak snadné, dělat z druhých hlupáky a chudáky, jenže vše je zde dočasně, a následkem je; krize, revoluce, válka, drogy, prostituce, mafie, deprese, daně, clo, ekonomická emigrace, atd.
Ryba smrdí od hlavy a tuční kapři si nevypustí rybník. To ti, co zde byli před námi, chybovali, my už nechybujeme, sebekritika vyšla z módy, protože v módě je kritika toho, co se nemůže kritice bránit. Pokud zde nebudou problémy tak zde nebude potřebná elita, která problémy řeší.
Nejvíce problémů vytváří pyšnost a lakomost, podívejme se na dílo elity a zjistíme, že za dílem elity je jenom pyšnost a lakomost, elita chce rozhodovat pyšně o nás bez nás, protože ona má svatou pravdu a patent na neomylnost. Veliký zisk je tam, kde jsou problémy, pokud problémy zmizí tak zmizí i veliký zisk.
Vytvoř konzumní očistec, a zde kraluj díky centralizaci a monopolům, o tom je náš konzumní svět. Za vším jsou sobecké závislosti, dobrá nálada je díky tomu že uspokojíme sobecké závislosti a deprese je zde díky tomu že jsme neuspokojili sobecké závislosti, největším trestem pro sobecké lidi je práce zadarmo v konzumním vězení.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]