Žij zdravě a budeš zdravý

Jak žít zdravě, abychom byli zdraví? Statistiky dlouhověkosti nám ukazují místa, kde lidi žijí zdravě a místa kde lidi žijí nezdravě, každý čas a prostor je jiný a jinak působí na naše zdraví. Veliký vliv na naše zdraví má ekonomika a politika.

Mnohde je člověk jenom loutkou, se kterou si společnost dělá, co jí napadne a je jí jedno že člověku zničí zdraví. V současnosti je zde už rok pandemie a nejvíce na ni umírají ti co mají špatnou imunitu díky stáří nebo lenosti.

Většina lidí ví, co škodí jejich zdraví a co jejich zdraví prospívá, jenže se tím neřídí, komu není rady tomu není ani pomoci. Problém zdraví se musí začít řešit do hloubky, nestačí jenom vyrábět léky a pomocí léků léčit lidi.

Aby lidi nedělali chyby, které mají za následek to, že nežijí zdravě, a tak jsou nemocní, tak provedeme radikální restart civilizace, kdy nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot funguje zcela jinak než člověk a nevadí mu počasí nebo viry, nejsou lidi tak nejsou nemoci, to je jasná volba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *