Ze starého počítače nejde udělat nový počítač

Ježíš Kristus byl plný nenávisti k cizím lidem, a tak jej cizí lidi ukřižovali, zde se dostáváme k pokrytectví, společnost je plná nenávisti k cizím lidem, ale díky pokrytectví, je nám tato nenávist skrytá, zloděj křičí chyťte zloděje! Vnímám lidi jako počítače s operačním systémem, někdo je novým počítačem a jiný je starým počítačem, všechny počítače jsou napojené na internet a intranet.

Když zemře; král, císař, papež, prezident, milionář, celebrita atd. tak se o tom mnoho mediálně hovoří, pokud zemře bezdomovec tak je to jenom statistika. Pokud je zde problém s nepřizpůsobivými příživníky, co na nás parazitují, tak příčinou je to, že jde o staré vadné počítače, které by se měli optimálně recyklovat, podívejme se od přírody zde se vše vadné a staré optimálně recykluje a nikdo to nebere jako rasismus, člověk je oblečená opice, která je součástí přírody.

Degenerace a přelidnění to jsou největší problémy už mnoho století, a my s tím nic neděláme! Je třeba konečně zavést globálně průkazy hodnoty člověka s roční platností, ten, kdo nesplní podmínky na prodloužení platnosti průkazu hodnoty člověka bude eliminován, pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, už zde nebudou pro lidi starobní a invalidní důchody.

Nebudou zde problémy s nepřizpůsobivými příživníky a zločinci, nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí umělé inteligence a autonomních robotů, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Čím méně bude na světě lidí tím lépe zde bude fungovat civilizace, kvalita je více než kvantita, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme mít, je třeba pochopit to že dobrotu si bude muset každý zasloužit, jinak zde skončí. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítač se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..