Zdrojem našich chyb je univerzálnost

Přirovnání usnadňuje pochopení. V principech a limitech je si zde vše podobné, protože vše zde má stejné principy a limity, základním principem je napětí mezi protiklady, problémy a nemoc jsou následkem malého napětí mezi protiklady. Každý živý systém, to je programově řízený dočasný proces, který zde má priority, které s ním skrytě manipulují, změnit lze násilím jenom povrch, ale pod povrchem se nic nezmění. 
 
Veliké změny potřebují veliké množství času a energie, přirovnal bych lidskou civilizaci k vysoké škole, složíme náročné zkoušky a postoupíme do dalšího ročníku, škola života to je evoluce, která staré novým nahrazuje, lidský svět nemění ti, co zde jsou nahoře a tak mají moc a bohatství, lidský svět mění ti, co jsou geniální a realizují svoje nápady, jde o vynález; společné práce, keramiky, oblečení, bydlení, dopravy, obchodu, podnikání, vzdělání, umění, sportu, morálky, atd. 
 
Lidi se začali specializovat a tak začali vznikat nástroje a později stroje, svět se tak začal stávat velmi složitým, a pokud se někomu podařilo něco geniálně zjednodušit, tak se on stal populárním nebo bohatým. Televize a internet lidem mnohé dokázali zjednodušit, lidi si zatím neuvědomují dosah zavádění digitalizace, končí období velikých knihoven a chození do školy, přichází období virtuální reality a závislosti na virtuální realitě. 
 
Rozhodl jsem se rozhodl sestavit počítač pro náročné profesionály a zaujalo mě, jak rychlost mnohonásobně narostla a přitom se zmenšili nároky na energii a snížili se i ceny. Ve světě sestavování domácích počítačů je nejlépe možno spatřit rychlost vývoje u součástek a operačních systémů. Pokud máte moderní počítač, tak on většinou jede na 5% výkonu, pokud je váš počítač v dobrém stavu, protože se o něj staráte. 
 
Podobné je to ale i mnoha jiných drahých systémů, které neumíme využívat na plný výkon, kde je chyba? Zdrojem našich chyb je univerzálnost, podívejte se do přírody zde se vše na něco specializuje a univerzálnost zde nikde nenajdete, stali se z nás povrchní pokrytci kteří věří na zázraky a na sliby, následkem je to, že ti co rozhodují o nás bez nás, jsou zlí psychopati.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu