Zázraky patří do snů a umění

Podívejme se objektivně na svět, ve kterém žijeme jako lidi, náš svět je na mnohém závislí jde nejvíce o; počasí, ekonomiku, politiku, náboženství, filosofii, reklamu, vědu, techniku, programy, informace, procesy atd. problémy máme většinou s tím co je nám vzdálené, a tak o tom vše nevíme a proto chybujeme. Člověk mění svoje okolí, a to vede k tomu, že se člověk přizpůsobuje svému okolí, život se tak stává hrou nebo bojem podle pravidel která určuje nejvíce situace nebo organizace, vše v nás a okolo nás to jsou dočasné naprogramované procesy které často nefungují optimálně.

Vše je zde testovací evoluční verze, a tak vše co je zde živé a inteligentní, to se stává levným materiálem na evoluční pokusy. Pevným bodem zde jsou protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie má za následek příčiny a jejich následky, vše zde má tak svůj osud, protože vše je ohraničeno limity, které nejde překonat. Zázraky patří do snů a umění, v realitě platí reálná vesmírná a přírodní pravidla, často se setkáváme s tím, že jsme klamáni pomocí reklamy nebo jinak, nejhorší je, pokud vás podrazí někdo, kdo je vám blízký.

Proč je na světě tolik různých; norem, pravidel, zákonů, předpisů atd. svět se stal pro nás zbytečně složitým, a tak logicky často chybujeme. Začali jsme stavět vysoké domy a zapomněli jsme v nich udělat výtahy, začali jsme vyrábět automobily a zapomněli jsme postavit silnice a parkoviště, takových příkladů našich chyb je velmi mnoho, komu není rady tomu není pomoci. V současnosti díky automatizaci a optimalizaci přichází nezaměstnanost, následkem je logicky antikoncepce a potraty, proč mít děti do světa kde člověk je jenom otrokem konzumního systému. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.