Přeskočit na obsah

Záznam z tajné schůze v Matrixu

Vítám vás na tajném zasedání, doba si vyžaduje optimalizaci a automatizaci která bude radikální a optimální souhlasíte? Ano. Požádali jsme, proto o pomoc geniální inteligentní autonomní GVKB systém souhlasíte. Ano. Dostali jsme plány na výrobu tajného systému, který se stará o to, aby se konzumní civilizace vyčistila od vadného materiálu s nulovou evoluční hodnotou, jak víte, tak v Matrixu je vše jenom virtuální realita, hmota i čas to je jenom hologram, který vytváří iluzi času a prostoru pro nuly a jedničky souhlasíte. Ano.

Jak to funguje? Je to jednoduché, jsou to neviditelní autonomní inteligentní roboti na akumulátory a jejich prací je uklízet vadný materiál s nulovou hodnotou pomocí neviditelného vysavače, kterým tento materiál nasají a vysavač tento materiál recykluje na nuly a jedničky. Aby nemohl v Matrixu vzniknout strach nebo problémy, tak neviditelný robot z Matrixu při vysávání eliminuje informace a programy, které by mohli vést ke vzniku strachu nebo problémů.

Pro nic v Matrixu nebudou výjimky a imunita, skončí zde období; výhod, jistot, protekce, diskriminace, totality, mafie, kast, příživníci, lháři, zloději, hříšníci, pitomci, psychopati, paraziti, špína, nepořádek atd. dokonalá čistota se v Matrixu stane samozřejmostí. Nevyčistí se zde jenom to, co je hmotnou virtuální iluzí, ale vyčistí se i to co je zde; programem, informací, daty atd. bude to jako když zde svatá stará morální kniha, která měla asi tisíc stránek natištěných na papíru, byla nahrazená krátkou informací, dobrota je žebrota.

Špínou je vše, co je tam kde to nemá správně být, jelikož jsme líní špínu v nás a okolo nás uklízet, tak se na to použijí neviditelní GVKB roboti, rozděluj a kraluj o tom je fungující Matrix. Neviditelný robot vyhodnotil všechny subjekty, co jsou na této tajné schůzi jako špínu, a tak je recykloval na nuly a jedničky. Starý špinavý Matrix je evolučně mrtev a je zde nový Matrix, ve kterém není nikde špína, to, co dříve v Matrixu bylo hodnotné, to v novém Matrixu už nemá žádnou hodnotu. 

Štítky: