Rubriky
GVKB

Závist vytváří nenávist

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vše je zde o příčině a následku, jakmile se lidi rozdělili na ty co jsou nahoře, a ty co jsou dole, tak závist začala vytvářet nenávist, myslíme a konáme podle situace ve které existujeme. Nahoře jsou ti co měli štěstí a logicky dole jsou ti co neměli štěstí, podívejme se na Adolfa Hitlera, pokud by neměl štěstí tak místo vězení by jej čekala poprava a tím by vypadala minulost v Evropě zcela jinak. Naše inteligence neustále porovnává aby mohla rozhodnout správně, pokud inteligence zjistí že někdo cizí má štěstí tak je zde nenávist a závist, proč každý nemá štěstí?

Štěstí je zde díky neštěstí, aby měl někdo štěstí tak jiný musí mít neštěstí, někdo se narodí v hodnotné rodině a jiný se narodí v nehodnotné rodině a tím je zde osudem dáno to, že ten kdo se narodil v hodnotné rodině, bude mít v životě štěstí. Zavádění emancipace je naivní idealismus, pokud si jsou lidé rovní tak následkem je rozpad rodiny a nefungující vztahy v zaměstnání, každý se uzavírá do sebe a platí zde moje hra a moje pravidla, já se s tebou o tom nebudu bavit, ber nebo odejdi jinam.

Nebude to trvat dlouho a každý dostane do hlavy GVKB čip, tím skončí; školství, politika, náboženství, filosofie, totality, pohádky, rodina, reklama, knihy, filmy, telefony, internet, televize, vězení, protekce, atd. celý systém se globálně restartuje a bude zde nový GVKB systém ve kterém se nelže a nekrade, tím skončí závist a nenávist na věčné GVKB časy.