Závislosti z tebe udělali loutku

Spatříš něco, co se ti líbí a najednou je zde toužení to mít, následkem jsou závislosti, co z nás dělají loutky, které ovládají závislosti. Většina problémů a nemocí je způsobená chybnými závislostmi, komu není rady tomu není ani pomoci, je snadné soudit cizí lidi za jejich chybné závislosti a je těžké si přiznat svoje chybné závislosti a snažit se je odstranit.

Nejčastější chybnou závislostí je univerzálnost, jsme vychováváni k univerzálnosti, a tak známe vše povrchně a neznáme nic do hloubky profesionálně. Pokud nám někdo dobře poradí tak jeho radu nepřijmeme, protože jsme se uzavřeli do svého amatérského světa. Z díla poznáme tvůrce, podívejme se na dílo těch, co nám vládnou, a tak rozhodují chybně o nás bez nás, jejich dílem je nefungující ekonomika a politika!

Když ti, co nám chybně vládnou něco nezvládnou po dobrém tak nastupuje násilí, volové si zde hrají na svaté bohy a to nefunguje! Politici a ekonomové jsou chytří jako Šalamounovou hovno a taková moudrost je nám na hovno, všechny evoluční změny u politiky a ekonomiky jsou jenom povrchní, a proto jsou tyto změny lidem na hovno. 

Budeme muset začít nahrazovat všude optimálně lidi za; automatizaci, optimalizaci, digitalizaci, stroje, programy, roboty, umělou inteligenci atd. zaměstnavatelé potřebují zaměstnance co pracují jako roboti, a tak jim vyhovíme a vysokoškoláky za roboty všude nahradíme, už nebudeme muset dojíždět do školy a zaměstnání, takto už pro nás nebude práce trestem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *