Závislosti jsou jako hlad a žízeň

Přiznejme si, že jsme všichni loutky, které snadno ovládají závislosti. Co je to naše láska? Je to závislost na tom, co milujeme a obdivujeme, co je to nemoc, je to závislost na tom, co zajišťuje naše zdraví atd. Závislosti jsou jako hlad a žízeň, abychom mohli žít tak musíme uspokojit mnoho svých závislostí jinak onemocníme a zemřeme.

Problém se závislostmi není jenom u lidí a ostatních forem života, závislosti jsou i u strojů a programů, nefunguje vám počítač nebo internet tak příčinou jsou nějaké neuspokojené závislosti a specialisté to musí opravit. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno o tom je realita ve které všichni existujeme.

Nahradili jsme pokrytecky neslušná slova za slušná slova tím, ale jsme ukázali naše pokrytectví, kdy si hrajeme na to, co ve skutečnosti nejsme! Je snadné změnit podle situace povrch, ale to nestačí budeme muset změnit i to co je skryto hluboko pod povrchem toho, co s námi manipulujme.

Nebude to trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, práce za mzdu zde už pro lidi nikde na světě nebude, vše za lidi udělají; stroje, roboti, programy, umělá inteligence atd. Poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě za sklem, vše je zde z pohledu evoluce jenom dočasným evolučním experimentem. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *