Závislost na příspěvcích

Počet lidí a organizací co jsou závislé na příspěvcích se všude zvyšuje, to má za následek nezaměstnanost a bídu, ti co nejvíce mediálně křičí většinou i dostanou nejvíce příspěvků, vznikla tak sociální populistická společnost, ve které ti, co díky výhodám zde vládnou společnosti, přerozdělují peníze získané z daní a cla těm, co jsou závislí na příspěvcích.

Existují dokonce i veliké organizace, které jsou závislé na příspěvcích od států, co jsou v těchto organizacích zastoupené. Problém je zde v selhání kontroly nad tím, komu se veliké příspěvky pravidelně poskytují, příspěvky si musí každý zasloužit, nemůžeme zalévat plevel a krmit parazity! Veliké množství lidí chodí do zaměstnání a z jejich práce není žádný ekonomický užitek a jejich mzda je zde díky příspěvkům od státu nebo z jiných zdrojů.

Obrazně se příspěvky podobají lodi, ve které jsou díry a tato loď se potápí, jsou zde sice čerpadla, co čerpají vodu, která do lodi díky dírám teče ale výkon těchto čerpadel nestačí, logicky je potřeba začít ucpávat díry v lodi, a to bude znamenat to že se začnou omezovat příspěvky těm co si příspěvky nezaslouží, stát nemůže být sociálním ústavem pro lenochy a hlupáky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *