Závislost na iluzích 1

Čím větší je zde inteligence tím větší je zde většinou bohužel i závislost na iluzích a tato závislost s inteligentním systémem manipuluje jako s ubohou bezmocnou loutkou. Poznání toho, co je, a co není iluze, to je jediná cesta, která může pomoci tomu, kdo je mnoho závislý na iluzích. Iluze je jako náš sen, ve kterém se děje mnohé, co nemá s realitou nic společného a když se probudíme, tak sen často i zapomeneme a věnujeme se již realitě.

Pokud ale použijeme drogy, můžeme mít zase iluze i když nespíme, nejsou zde jenom chemické návykové drogy, ale jsou zde i ideologické svaté návykové drogy, které odsunou pomocí svatých dezinformací realitu a přenesou nás na krátkou dobu do světa svatých informačních iluzí, kde je nám dobře. Je to jízda na horské dráze kde po prožitku štěstí a lásky přichází rychle deprese, protože jsme zase dole v ubohé realitě. V minulosti zde byla závislost na kouzelníkovi a šamanovi, v současnosti zde místo kouzelníků a šamanů jsou zase reklamy a ideologie, povrch se změnil, ale pod ním je zde pořád jenom ubohá závislost na sladkých iluzích a potom je zde silná deprese.

Největší iluzí je to, že si myslíme o druhých to, že jsou normální! Ten druhý ale není normální, ten druhý je blázen, co si zde hraje na normálního člověka, ale pod jeho maskou normálnosti je ubohý blázen. Je snad normální hodit atomové bomby na veliká města? Je normální postavit veliké koncentrační tábory a tam průmyslově zabíjet milióny lidí, jako by to byl nehodnotný zbytečný dobytek? Je normální unášet veliká letadla plná lidí a strefovat se s nimi do vysokých mrakodrapů kde je mnoho lidí?

Je normální házet přebytky potravy do oceánu a neposkytnout tyto přebytky lidem co umírají hlady? Je normální chtít od všech lidí vysoké daně a neumožnit jim, aby si mohli nalézt vhodné zaměstnání, protože je veliká nezaměstnanost? Je normální věřit mocné a bohaté elitě, která nám jenom lže a jenom nás sobecky mnoho okrádá? Svět, ve kterém žijeme, nikdy nebyl normální, protože normální je jenom příroda, kde je přirozená tvrdá konkurence a nepřítel nebo konkurent je zabit a sežrán. Díky bohu se smát druhým mohu, tak to je že ten druhý blázen je.