Přeskočit na obsah

Závislost na dobrém zaměstnání

Většina problémů souvisí s naším zaměstnáním jsme tím, co nás nejvíce zaměstnává, zaměstnání nás může uzdravit nebo způsobí to, že budeme nemocní, jde o to, jak na nás zaměstnání působí tělesně a psychicky. Význam zaměstnání je pevným bodem našeho života a je jedno, jestli jsme ředitelem nebo dělníkem, každé zaměstnání je vztah mezi námi a tím co nás zaměstnává, nemusí vždy jít o zaměstnání za mzdu, působí na nás mnoho i zaměstnání které děláme zadarmo.

Od zaměstnávání očekáváme že nám bude užitečné, často jsme v situaci kdy nám není zaměstnání nijak v životě užitečné, a tak nám to způsobuje stres a deprese. Co je vlastně příčinou toho že zde je mnoho zaměstnání, které nám nejsou nijak užitečné? Podívejme se na diplomové práce zde jde o zaměstnání, které nám není nijak v životě užitečné, proč od nás je vyžadována školou diplomová práce?

Příčinou je zde centralizace, pokud by zde nebyla možná centralizace, tak by zde nebyli ani diplomové práce a nebyla by zde žádná práce která nám není nijak užitečná. Pokud by mohli politické volby eliminovat centralizaci, tak by se okamžitě politické volby zakázali, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, idealismus, populismus atd. je zde mnoho století všude jenom centralismus! Pokud starý centralismus je v krizi, tak jej nahradí nový centralismus, a tak se točíme pořád v začarovaném kruhu ze kterého není úniku.

Štítky: